کد خبر: ۷۱۲۵۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
کد خبر : ۷۱۲۵۱۸۵

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان، گفت: دفاع مقدس ستون انقلاب اسلامی است و پایبندی به ارزش‌های آن ضامن ماندگاری نظام است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان، گفت: دفاع مقدس ستون انقلاب اسلامی است و پایبندی به ارزش‌های آن ضامن ماندگاری نظام است.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان، صبح امروز به همراه معاونین و جمعی از کارشناسان این بنیاد با احمد حسین فتایی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان دیدار کرد.

سرهنگ حجت الله ناصر پور در این دیدار گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نزدیکترین دستگاه به بنیاد حفظ آثار است که می‌تواند در راستای تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس با بنیاد همکاری داشته باشد.

او افزود:اگر ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه نهادینه شود به امنیت پایدار خواهیم رسید و گردنه‌های دشوار پیش رو را پشت سر خواهیم گذاشت.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: کمیته هنری شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، فرصتی مناسب برای همکاری دو دستگاه است و انتظار داریم در قالب این کمیته برنامه‌های هنری و فرهنگی ویژه‌ای با موضوع دفاع مقدس توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و اجرا گردد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان نیز در این دیدار، با تاکید بر اهمیت ویژه‌ی فرهنگ ایثار و شهادت در بقای نظام جمهوری اسلامی، گفت: دفاع مقدس ستون انقلاب اسلامی است و پایبندی به ارزش‌های آن ضامن ماندگاری نظام است.

فتایی ادامه داد: دستگاه‌های فرهنگی باید در مسیر انقلاب حرکت کنند و همه ما باید برای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس در سطح جامعه برنامه ریزی داشته باشیم.

او سپس اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تاکنون و در قالب تفاهم نامه، زمینه چاپ چند عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس را فراهم نموده ایم و به دنبال آن هستیم که اعتبارات این حوزه را افزایش دهیم.

انتهای پیام/ب

اگر ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه نهادینه شود به امنیت پایدار خواهیم رسید

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر