کد خبر: ۷۱۲۷۱۹۸
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
کد خبر : ۷۱۲۷۱۹۸
گروه : یزد » یزد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: واقعه ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب بیانگر سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،  محسن حرازی زاده مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد، در پیامی فرا رسیدن ۱۳ آبان روز دانش آموز را به دانش آموزان عضو جمعیت هلال احمر و اعضا تیم دادرس در کانون‌های دانش آموزی هلال احمر تبریک گفت.

متن پیام حرازی زاده به شرح زیر است:

روز ۱۳ آبان بیانگر عشق و ایمان ملت ایران به ویژه قشر دانش آموز برای سربلندی و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده‌ای وصف ناپذیر است که مصداق آن را می‌توان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مشاهده کرد.

با مشاهده چنین راست قامتانی است که می‌توان گفت کوچکی سن نمی‌تواند ایمان و اعتقاد انسان‌های نیک را محدود نمود و حقیقت جویان در هر برهه از زندگی روحیه و منشی بزرگ دارند.

۱۳ آبان در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه‌ای دارد چرا که دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست ناپذیری این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه‌های بین الملل طنین انداز نمایند.

واقعه‌ی ۱۳ آبان که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس‌هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت.

روز دانش آموز را به همه اعضای کانون‌های دانش آموزی هلال احمر و اعضا تیم دادرس هلال احمر که نماد‌های ارزشمند مهربانی، انسان‌دوستی و ازخودگذشتگی در مدارس هستند، تبریک می‌گویم و از پروردگار متعال سربلندی، عزت و سعادت آنان را خواستارم. امیدوارم به عنوان آینده سازان این مرز و بوم در مسیر انسانیت، کمک به هم‌نوع، ترویج صلح و دوستی و نیک‌ورزی موفق و پیروز باشند.

انتهای پیام/ی

۱۳ آبان، انقلابی بزرگ‌ را به جهانیان نوید داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر