کد خبر: ۷۱۲۷۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
کد خبر : ۷۱۲۷۵۶۵

قائم مقام شهردار کرمانشاه با اشاره به لزوم حرکت شهرداری کرمانشاه به سمت درآمدهای پایدار گفت : سیاست امروز شهرداری جذب مشارکت بخش خصوصی با هدف دستیابی به درآمدهای پایدار است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،یحیی عیدی قائم مقام شهردار کرمانشاه گفت : یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سرمایه‌گذاری در عرصه مدیریت شهری فراهم نمودن بسترهای مناسب جهت حضور بخش خصوصی در حوزه شهرداری است و در همین راستا باید با شناخت علمی و دقیق نقاط قوت و ضعف شهر را بیابیم و در راستای تقویت مزایای رقابتی سرمایه‌گذاری تمرکز کنیم.

او با اشاره به نیاز شهر کرمانشاه به ارتقاء قابلیت‌ها و توانمندیهای شهری گفت : باید زمینه را برای رشد اقتصادی، اجتماعی، رفاه و پیشرفت شهروندان جامعه فراهم کنیم و در همین راستا سیاست امروز شهرداری از وظیفه محوری به سمت بازارمحوری، مشتری‌مداری و در نهایت جذب مشارکت بخش خصوصی با هدف دستیابی به درآمدهای پایدار تغییر یافته است.

 این مسئول گفت: میزان توسعه و پیشرفت، با شرایط مالی و درآمدهای پایدار شهر در ارتباط است که مدیریت شهری کرمانشاه با تقویت و بهبود زیرساخت‌های سازمان سرمایه‌گذاری، زمینه را جهت جذب سرمایه و حضور سرمایه‌گذار فراهم کرده است.

او افزود: سیاست امروز شهرداری کرمانشاه در حوزه اقتصادشهری و سازمان سرمایه گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی این است که پروژه‌های شهری را با کیفیت مناسب در کمترین زمان و حداقل هزینه با حضور بخش خصوصی انجام دهد.

عیدی افزود: قطعا جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باعث رونق و بهبود فضای اقتصادی شهر و کسب درآمد پایدار برای شهرداری خواهد شد و در همین راستا تمام مدیران شهرداری موظفند در راستای جلب اعتماد سرمایه‌گذاران اقدام کنند.

معاون اقتصادی شهرداری کرمانشاه با اشاره به باور صحیح استفاده بهینه از بخش خصوصی در راستای صرفه‌جویی در هزینه‌های شهرداری، افزود: این امر استفاده حداکثری از ظرفیت مشارکت جامعه شهروندی را در عرصه مدیریت شهری در پی خواهد داشت.

عیدی گفت: در حال حاضر تمام زیرساخت‌ها برای جذب مشارکت‌های مردمی در سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری فراهم شده است .

 

 

انتهای پیام/د

فراهم نمدن شاخص‌های سرمایه‌گذاری در عرصه مدیریت شهری

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر