کد خبر: ۷۱۲۷۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
سردار رمضان شریف:

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سفارت‌ خانه آمریکا در هر کشوری بستری برای چپاول منابع ملت‌ ها و تحقیر آن‌ ها و به بند کشیدن ملت‌ ها است .

سفارت‌خانه آمریکا در هر کشوری منبع و منشاء بدبختی آن کشور استبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۱۳ آبان ۹۸ در آستان مقدس امامزادگان دو معصوم (س) شهرکرد گفت: سفارت‌ خانه آمریکا در هر کشوری بستری برای چپاول منابع ملت‌ ها و تحقیر آن‌ ها و به بند کشیدن ملت‌ ها و منبع و منشاء بدبختی آن کشور است.

او با بیان اینکه راهپیمایی امروز به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطر دانش‌ آموزان شهیدی که در چنین روزی برای مبارزه با رژیم شاه به خاک و خون کشیده شدند برگزار شد اضافه کرد: تسخیر جاسوس‌ خانه آمریکایی‌ها به دست جوانان ایرانی مرحله تعیین‌کننده در روند پیشرفت، استقلال، آزادی و تداوم انقلاب بود.

رمضان شریف افزود: امروز که نزدیک به ۴۰ سال از اقدام دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا می‌گذرد، اهمیت کار دانشجویان بیشتر از پیش جلوه نمایی می‌کند.

او اضافه کرد: امروز مثل آفتاب روشن است که آمریکایی‌ها به دنبال چه هستند، رئیس جمهور آمریکا بعد از همه شرارت‌ها در عراق، یمن و... به صراحت گفت تنها چیزی که برای ما مهم است نفت می‌باشد، این جمله ثابت می‌کند همه شعار‌های حقوق بشری و حمایت از جامعه بشری حرف‌های بی‌اساسی است برای تداوم حضور مستکبران در کشور‌ها و تسخیرمنابع آن‌ها.

رمضان شریف گفت: لطف خدا این است که رئیس جمهوری در آمریکا روی کار آمده که همه سیاست‌های پنهان این کشور را با صراحت بیان می‌کند.

او اظهار کرد: امروز به فضل الهی و به برکت الهام بخش انقلاب اسلامی در ایران آمریکا به مرحله‌ای رسید که نقاب را از صورت برداشته و نیات خود را بر ملا کند.

رمضان شریف تصریح کرد: همه فریاد امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی این بود که افکار عمومی ملت‌ها را از نیات آمریکا با خبر کند و امروز آمریکا به مرحله‌ای رسیده که با دستان خالی، اما با صراحت نیات خود را ثابت می‌کنند.

او با اذعان بر اینکه انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس و در طول چهل سال انقلاب با ایثار و متانت توانسته است آمریکا را به عقب برگرداند تصریح کرد: در هر مرحله‌ای نگاه کنید پیروزی از انقلاب اسلامی ایران است.

رمضان شریف بیان داشت: در راس همه این موارد ما باید بتوانیم به هدایت امام گونه رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کنیم که با تدبیر حکیمانه خود انقلاب اسلامی را به مرحله رشد و شکوفایی رسانده است.

او با تاکید بر اینکه امروز دنیا به ملت ایران افتخار می‌کند اذعان داشت: در این وضعیت فعلی بسیار غم انگیز است که هنوز بعضی‌ ها نمی‌خواهند به دشمنی آمریکا اعتراف کنند.

او یادآور شد: ۴۰ سال است که آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند کسانی که آن‌ها را از در بیرون کرده اند از پنجره داخل آیند، اما به قول رهبر این تکرار شدنی نخواهد بود.

رمضان شریف گفت: ۴۰ سال مقاومت کردیم که بتوان کشور را استحکام بخشیم و در صنعت نظامی و دفاعی به استقلال و خود کفایی برسیم و تمام کسانی که سرمایه آمریکا بودند در منطقه نابود کنیم.

او عنوان کرد: در طول چهل سال و انقلاب اسلامی توانسته ایم جایگاه زن را در جامعه ارزش دهیم.

رمضان شریف اظهار کرد: آمریکایی‌ها و دشمنان ما از خلا ء‌های موجود در کشور ما سوء استفاده می کند و آن خلاء‌ها فاصله بین نسلی است.

او تصریح کرد: جوانان ما باید این را در نظر داشته باشند که پدران و مادران آن‌ ها با از خود گذشتگی ایران را از چنگ آمریکا گرفتند و در اختیار شما گذاشتند اجازه ندهید آن‌ها بر شما غلبه کنند.

رمضان شریف به دانش آموزان توصیه کرد: سواد رسانه‌ای خود را بالا ببرند و اخبار را از رسانه‌های معتبر دریافت کنند، زیرا صاحبان قدرت می‌خواهند جوانان را به بیراهه بکشانند.

انتهای پیام/خ

۱۳ آبان حماسه‌ای برای پیشرفت، استقلال، آزادی و تداوم انقلاب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر