کد خبر: ۷۱۲۸۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
کد خبر : ۷۱۲۸۲۶۱

ملی پوش تیم ملی اسکی آلپاین گفت: وقتی از فدراسیون اسکی درخواست کید فیز کردم به دلیل انتقاد از اعضای فدراسیون خواسته‌هایم را عملی نکردند.

حسین ساوه شمشکی ملی پوش اسکی کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: من و محمد کیا دربندسری دلیل دعوت نشدنمان را به اردو تیم ملی اسکی آلپاین نمی‌دانیم و باید کمیته فنی، مربی تیم ملی و رییس فدراسیون پاسخگو باشند. مطلع هستم شرایطی که اکنون داریم با شرایط گذشته متفاوت‌تر شده است. سال گذشته پس از مشکلاتی که به وجود آمد، من را از تیم ملی کنار گذاشتند. با عبدی افتخاری رئیس فدراسیون مشکلات را مطرح کردم که بعضا از این موضوعات اظهار بی اطلاعی می‌کرد. گاهی هم رییس فدراسیون کمیته‌ها و سرمربی تیم ملی را مقصر می‌دانست.

ساوه شمشکی عنوان کرد: من از ۱۲ سالگی تا سال گذشته یعنی حدود ۲۲ سال عضو تیم ملی اسکی بودم. امسال برای اولین بار هزینه تمدید کد فیز راخودمپرداخت کردم. زمانی که برای تمدید کد فیز به فدراسیون رفتم مسئولان فدراسیون گفتند که با رییس فدراسیون صحبت کنیم، اما دلیلی برای این کار وجود نداشت.

او اظهار کرد: پس از گذشت ۲ روز مسئول روابط بین الملل فدراسیون با ما تماس گرفت و گفت نمی‌توانم کد فیز شما را فعال کنم. او دلیل این کار را تایید نکردن رییس فدراسیون اسکی اعلام کرد و گفت بهتر است در یک فضای آرام با رئیس قدراسیون صحبت کنید تا مشکلات حل شود. ما هیچ مشکلی با رییس قدراسیون نداشتیم بلکه مشکلات فدراسیون را به صورت انتقاد بیان کردیم تا با حل آن‌ها عملکرد فدراسیون بهتر شود، اما متاسفانه به ضرر ما تمام شد.

تمدید نشدن کد فیز یک نوع گرو کشی بود

ساوه شمشکی افزود: در حال حاضر کد فیز ما فعال شده است چرا که تمدید کد فیز یک بازه زمانی مشخصی دارد. قرار بود از تمدید کد فیز به عنوان یک اهرم فشار علیه ما استفاده کنند.

او ادامه داد: اگر قرار بود با عبدی افتخاری رییس فدراسیون صحبت کنیم باید از سوی دفتر ایشان با ما تماس گرفته می‌شد. اگر ایشان از ما می‌خواست که صحبت کنیم قطعا پای حرف‌های او می‌نشستم. گویا این روش یک گرو کشی بود چرا که نمی داستم دقیقا باید در مورد چه چیزی با رییس فدراسیون صحبت کنم.

او عنوان کرد: فکر می‌کنم عدم دعوت من و محمد کیا دربندسری در راستای صحبت‌های انتقادی ما نسبت به فدراسیون بوده است. شاید به دنبال این هستند که صحبت‌هایی را بکنیم که بر علیه ما در کمیته انضباطی استفاده شود. این اتفاقات بسیار خنده دار است که مباحث فنی را به مباحث اخلاقی ارتباط دهند تا از این موضوع بهره برند.همچنین من با سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین هم صحبت کردم که او اعلام کرد از نظر فنی با حضور تو در تیم ملی مشکلی ندارم، اما باید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون تایید کند.


بیشتر بخوانید: قلی فلاح: دختر شجاع بودن مسئولیت سنگینی دارد


انتهای پیام/

آخرین اخبار از اسکی ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر