کد خبر: ۷۱۲۹۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
کد خبر : ۷۱۲۹۰۱۱
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

سرهنگ کارخانه عملکرد سرکلانتری سوم پلیس پیشگیری پایتخت جزئیات سی‌امین مرحله از طرح رعد را تشریح کرد.

دستگیری ۴۱ سارق و کشف ۸ دستگاه خودرو سرقتی در مرکز پایتختسرهنگ علی کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با  خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حاشیه اجرای مرحله سی‌ام طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در حوزه سرکلانتری سوم، ۴۱ سارق در این حوزه دستگیر شدند و ۸ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

وی افزود: از بین سارقان منزل که توسط ماموران حوزه سرکلانتری سوم دستگیر شدند، دو نفر از آن‌ها سابقه دار و تحت تعقیب پلیس آگاهی استان اصفهان بودند که پس از تعقیب و گریز پلیس و با به کارگیری اسلحه هر دو متهم دستگیر شدند دو سارق منزل نیز توسط ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین دستگیر شدند که متهمان به سرقت طلاجات و اموال از منازل پایتخت اعتراف کردند.

سرهنگ کارخانه تصریح کرد: با تلاش همکارانم در سطح حوزه استحفاظی سرکلانتری سوم کاهش ۵ درصدی وقوع سرقت و افزایش ۱۲ درصدی کشفیات نسبت به پارسال را در این حوزه داشتیم.

وی افزود: به دلیل اینکه در حوزه سرکلانتری سوم اغلب اماکن دانشگاهی، خدماتی و شرکتی است و معمولا سارقان سابقه‌دار حاشیه شهر این محدوده را در تیر رس خود قرار داده و برای انجام اعمال مجرمانه خود به این حوزه رجوع می‌کنند، لذا با برنامه ریزی که صورت گرفته در تلاش هستیم تا از وقوع سرقت، کیف قاپی و موبایل قاپی به ویژه در نزدیکی دانشگاه‌ها پیشگیری کنیم.


بیشتر بخوانید: رویای پولدارشدن گوشی قاپان محله سنایی بر باد رفت/ کشف ۷ تلفن همراه سرقتی از سارقان جوان


سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: قبل از اجرای طرح رعد ۳۰، دو کیف قاپ حرفه‌ای دارای ۶۰ نفر شاکی به همراه همدستان و مالخرانشان توسط ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین دستگیر شدند.

وی افزود: افراد دستگیر شده با گشت زنی موتوری در محدوده سطح شهر در فرصت مناسب شهروندان را خفت گیری کرده و از آن‌ها زورگیری می‌کردند و بعضا نیز با استفاده از قمه اقدام به سرقت از مردم می‌کردند.

سرهنگ کارخانه از شهروندان خواست تا با رخداد کوچکترین حادثه، پلیس را در جریان امور بگذارند و ماموران انتظامی را در انجام ماموریت‌هایشان یاری دهند.

انتهای پیام/

شهروندان پلیس را درجریان قرار دهند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر