کد خبر: ۷۱۲۹۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
کد خبر : ۷۱۲۹۳۲۸
ستاد کل نیرو‌های مسلح طی بیانیه‌ای؛

ستادکل نیرو‌های مسلح کشورمان با صدور بیانیه‌ای اقدام اخیر آمریکا را محکوم کرد.

تحریم نیرو‌های مسلح از سوی آمریکا اقدامی تبلیغاتی و از روی استیصال استبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه ای، اقدام اخیر رژیم استکباری آمریکا در تحریم این ستاد و برخی اشخاص حقیقی و حقوقی جمهوری اسلامی ایران را تبلیغاتی، منفعلانه و در عین حال بی خاصیت و از روی استیصال ارزیابی کرد.

در این بیانیه آمده است؛ در ۱۳ آبان ۹۸ و در روزی که ایران اسلامی فریاد استکبارستیزی و استقلال خواهی خود را در سراسر کشور علیه دولت دیکتاتور، قلدر و مستکبر آمریکا طنین انداز کرد، کاخ سفید در تداوم تحریم ظالمانه علیه ملت ایران به زعم خود تحریم‌های جدیدی را علیه اشخاص و نهاد‌های حاکمیت و بطور خاص نیرو‌های مسلح اعمال کرد؛ حال آنکه از فردای پیروزی انقلاب اسلامی، تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه مجموعه نیرو‌های مسلح آغاز شده و تاکنون بدون وقفه تداوم داشته است.

این بیانیه می‌افزاید: مجموعه نیرو‌های مسلح کشور به گواه تجربه دوران دفاع مقدس توانست به خوبی این تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کند که توان بازدارندگی پیشرفته کشور در حوزه موشکی، دریا، زمین و هوا، نمونه روشنی از این توانمندی‌های دفاعی است و دولت آمریکا به خوبی می‌داند که اقتدار و پیشرفت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی با اتکاء به ظرفیت‌های درون کشور حاصل شده و هیچ گاه وابستگی در این حوزه وجود نداشته است.

ستاد کل نیرو‌های مسلح در ادامه این بیانیه آورده است: استقامت و ایستادگی ملت ایران مقابل تحریم‌های ظالمانه و غیر انسانی دولت ترامپ که پس از خروج آن کشور از توافق برجام، حاکمان کاخ سفید را عصبانی کرده است؛ اکنون برای سرپوش نهادن بر این فضاحت و شکست‌های پی در پی منفعلانه، به اقدامات تبلیغاتی و نمایشی رو آورده است. اقداماتی که همچون دیگر تحریم‌های گذشته محکوم به شکست بوده و بدون تردید، ملت، دولت و حاکمیت نظام اسلامی را در پی گیری اهداف اسلامی بیش از پیش متحد و منسجم‌تر خواهد کرد.

در پایان این بیانیه تصریح شده است: ستاد کل نیرو‌های مسلح در ادامه راهبرد‌های مقتدرانه خود، تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی) به مراتب قویتر از گذشته با تقویت و افزایش توان دفاعی و بازدارندگی، با هر گونه ماجراجویی و قلدری آمریکا مقابله خواهد کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر