کد خبر: ۷۱۳۰۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
کد خبر : ۷۱۳۰۶۵۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ارتقای روستا‌های دارای شرایط استان به شهر نیازمند پیگیری و اجرا است.

پیگیری ارتقای روستا‌های دارای شرایط چهارمحال و بختیاری به شهربه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، مجید نظری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری در نشست بررسی طرح‌های عمرانی شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا اظهار داشت: دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت خود تا کنون توجه ویژه‌ای به مناطق کمتر توسعه یافته مانند این استان داشته است.

او افزود: اجرای طرح‌های عمرانی مانند تعادل بخشی و تأمین آب مورد نیاز زمین‌های دشت خانمیرزا، احداق تونل کره بس، آب رسانی به ۳۴ روستای خانمیرزا، چهار خطه شدن خیابان اصلی آلونی به عنوان جاده ترانزیتی، احداث ساختمان شهرداری و آتش نشانی سردشت از مهمترین خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا است.

نظری اضافه کرد: در این مدت اختصاص اعتبار، تخصیص ماشین آلات، تقویت زیرساخت‌ها و تجهیز شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و چهارمحال و بختیاری به خصوص شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا روند مطلوبی داشته است.

او ادامه داد: بهسازی مسیل ها، نوسازی معابر، اجرای شبکه‌های جمع آوری فاضلاب، زیرسازی و روسازی معابر، اجرای طرح‌های هادی و بازنگری در اسناد توسعه‌ای شهر‌ها و روستا‌های چهارمحال و بختیاری از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید در دستور کار قرار گرفت.

نظری گفت: احداث طرح‌های عمرانی جدید در حوزه‌های خدماتی، ورزشی و تفریحی مانند سال‌های ورزشی، فضای سبز، پروژه‌های گردشگری، جاده‌های چهار خطه، بوستان‌ها، شهربازی، مجتمع های، خدمات رسان و بهبود در روند کیفی و کیفی شهر‌ها و روستا‌های استان و شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا به صورت اولویت دار در دستور کار مسئولان است.

او افزود: ارتقای روستا‌های دارای شرایط چهارمحال و بختیاری به شهر از خواسته‌های مردم این مناطق بوده که نیازمند پیگیری و اجرا است.

انتهای پیام/ف

توجه ویژه دولت به مناطق کمتر توسعه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر