کد خبر: ۷۱۳۰۹۶۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
کد خبر : ۷۱۳۰۹۶۷
گروه : قم » قم
معاون فرهنگی سپاه قدس عنوان کرد:

سردار اکبری گفت: امروز عراقی‌ها به دنبال دست یافتن به استقلال سیاسی بوده و می‌خواهند پای آمریکا را از کشور خود قطع کنند.

ملت عراق به این موضوع رسیده که آمریکا عامل همه توطئه‌ها است/تحریم‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی بی‌اثر شده استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، سردار حسین اکبری معاون فرهنگی سپاه قدس در همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و الزامات آن‌که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به تحولات منطقه گفت: همه پایه‌های سیاسی عراق تحت نظر مرجعیت نهاده شده است.

سردار اکبری افزود: معتقد هستیم در دنیای امروز هر ملتی که استقلال سیاسی و فرهنگی داشته باشد جزئی از جبهه مقاومت است، زیرا سیطره آمریکایی‌ها را نفی کرده‌اند.

معاون فرهنگی سپاه قدس بابیان اینکه ملت عراق به این موضوع رسیده است که آمریکا عامل همه توطئه‌های موجود در عراق است، بیان کرد:امروز عراقی‌ها به دنبال دست یافتن به استقلال سیاسی بوده و می‌خواهند پای آمریکا را از کشور خود قطع کنند.

او با اشاره با اشاره به رشادت و فداکاری‌های مدافعان حرم افزود: اگر مدافعان حرم نبودند امروز منطقه تحت سیطره آمریکا قرار می‌گرفت و اگر نیروی بسیج مردمی در عراق و سوریه وجود نداشت داعش منطقه را فتح می‌کرد.

سردار اکبری بابیان اینکه تنها دل‌خوشی آمریکا مسئولان سست ایمان داخلی است، ادامه داد:امروز آبروی آمریکا به دلیل ابتذال اخلاقی در دنیا از بین رفته است.

معاون فرهنگی سپاه قدس با تأکید بر اینکه باید این موضوع را باور کنیم که آمریکا از غلبه بر جمهوری اسلامی عاجز است، چون اگر ذره‌ای احتمال موفقیت داشت لحظه‌ای درنگ نمی‌کرد.

سردار اکبری گفت: تحریم‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی بی‌اثر شده است، امروز جهان به این باور رسیده است که بدون دین نمی‌توان گام‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بردارد.

سردار اکبری با اشاره به ایستادگی ملت‌های اسلامی در برابر استکبار بیان کرد: حزب‌الله لبنان همه معادلات آمریکا در منطقه را بر هم زده است و مقاومت یمن به‌جایی رسیده است که همه معادلات و توطئه‌های آمریکا و دشمنان را خنثی می‌کند و آن‌ها از پاسخ دادن عاجز هستند، انقلاب اسلامی به آزادگان جهان آموخت که می‌توان با اتکای بر قدرت خداوند همه دشمنان را ناکام گذاشت.

معاون فرهنگی سپاه قدس با اشاره به فتنه آمریکا در منطقه عنوان کرد: آمریکایی‌ها با فریب و نیرنگ درصدد آن بودند که میان ایران و عراق را بر هم بزند از همین جهت جنگ تحمیلی را علیه ملت ایران راه انداخت.

سردار اکبری  یادآورشد: جنگ تحمیلی میان ایران و عراق نبود بلکه به‌عنوان نبرد میان حق و باطل محسوب می‌شود، استکبار تصور می‌کرد تا ۵۰ سال میان ایران و عراق درگیری ادامه دارد، اما مشاهده می‌کند ملت ایران و ملت عراق جدایی‌ناپذیرند.

انتهای پیام/ح

تنها دل‌خوشی آمریکا مسئولان سست ایمان داخلی است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر