کد خبر: ۷۱۳۱۱۹۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
کد خبر : ۷۱۳۱۱۹۴
گروه : فارس » شیراز

نخستین اجلاس مدیران صنعت ساختمان جنوب کشور با روبکرد تبیین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در روز‌های ۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه در شیراز برگزار می‌شود.

شیراز میزبان اولین اجلاس مدیران صنعت ساختمان جنوب کشوربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمد هادی رسول‌اُف مدیر اجرایی اولین اجلاس مدیران صنعت ساختمان جنوب کشور در نشست خبری امروز گفت: این اجلاس با رویکرد تبین فرصت‌های سرمایه‌گذاری ۲۲ و ۲۳ آبان ماه در محل مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه شرکت‌کنندگان این اجلاس بخش دولتی و خصوصی استان‌های فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان هستند، افزود: از سایر نقاط کشور هم مدیران و کارشناسان بزرگترین شرکت‌های سازنده ساختمان، هتل، بیمارستان و شرکت‌های عمرانی و رایزنان اقتصادی و وابسته‌های تجاری کشور‌های عراق، سوریه، قطر، عمان و افغانستان برای بحث و مذاکرات در این اجلاس دعوت هستند.

رسول‌اُف با تاکید بر اینکه هدف کلی اجلاس هم افزایی و هماهنگی هر چه بیشتر بین مدیران بخش دولتی و خصوصی استان‌های جنوبی کشور به خصوص در حوزه فرصت‌های سرمایه‌گذاری است عنوان کرد: گسترش و تسهیل مراودات تجاری بین تولیدکندگان، خدمات دهندگان و مصرف‌کنندگان استان‌های جنوبی، امکان‌سنجی تعاملات و سرمایه‌گذاری‌های بین المللی، صدور کالای ساختمانی و خدمات فنی و مهندسی، عارضه‌یابی طرح‌های دولت در حوزه صنعت ساختمان، معرفی طرح‌ها و پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری در استان‌های جنوب کشور از دیگر اهداف اجلاس است.

او بیان کرد: پانل‌های فرصت‌های سرمایه‌گذاری و صدور کالای ساختمانی و خدمات فنی و مهندسی به کشور‌های عراق، سوریه، قطر، عمان و افغانستان، پانل معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در بافت تاریخی شیراز، شهر سلامت شیراز و تور بازدید از بافت تاریخی شیراز از پانل‌ها و برنامه‌های جانبی این اجلاس است.

دبیر اجلاس و عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان فارس، نیز در این نشست گفت: هدف از برگزاری این اجلاس هماهنگی و تبیین طرح‌ها جدید دولت در حوزه مسکن، بررسی و ارائه راهکار‌های برای رفع موانع موجود در رونق بخش صنعت ساختمان و بررسی وضعیت اقتصادی ساختمان به لحاظ قیمت تمام شده، استفاده از فناوری‌های جدید، انرژی‌های تجدیدپذیر و ... است.

حسین پور اسدی افزود: نزدیک به ۲۵۰ شغل به صنعت ساختمان مرتبط است بنابراین رونق گرفتن بخش ساختمان یعنی رونق گرفتن بخش‌های مختلف جامعه و می‌تواند فعالین در این حوزه را دچار تحول اقتصادی و اجتماعی کند.
انتهای پیام/م

برگزاری اولین اجلاس مدیران صنعت ساختمان جنوب کشور در شیراز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر