کد خبر: ۷۱۳۱۱۹۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
کد خبر : ۷۱۳۱۱۹۹
گروه : قم » قم
آیت الله مصباح یزدی عنوان کرد؛

آیت الله مصباح یزدی گفت:همانگونه که باید از سرمایه‌ها محافظت کنیم، مراقب آفت‌هایی که آینده انقلاب را تهدید می‌کند، باشیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،آیت الله مصباح یزدی مدیر موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در بیست و پنجمین همایش ملی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و الزامات آن گفت: این بیانیه قدم برداشتن از مرحله‌ای به مرحله‌ی دیگر برای رسیدن به هدف نهایی است.

آیت الله مصباح یزدی افزود: استعمارگران پیش بینی کرده بودند با توطئه و فشار بر جمهوری اسلامی، انقلاب به چهل سالگی نخواهد رسید، اما بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خط بطلانی بر نیت‌های پلید دشمنان و توطئه گران است و اجرای آن نوید دهنده پیشرفت و امید برای آیندگان خواهد بود.

او صیانت از دستاورد‌های گذشته و شناخت سرمایه‌های معنوی و انسانی را، مسیر رسیدن به مقصد گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد وعنوان کرد: امام خمینی (ره) با سرمایه‌های ایمانی و انسانی مردم و ایمانش به امداد‌های معنوی، سبب پیروزی حق بر باطل شد.

آیت الله مصباح یزدی افزود: در زمان طاغوت نفت را ارزان می‌خریدند و سلاح با قیمت بالا به ایران می‌فروختند و توقع داشتند هرکجا که آن‌ها می‌گویند ایران وارد جنگ شود، اما امام راحل با زنده کردن نور دل‌ها و استفاده از نیرو‌های کارآمد ذلت و فرهنگ استعماری را از میان برد.

آیت الله یزدی وابستگی جوانان به اینترنت را خطری جدی از سوی دشمن عنوان کرد و افزود: همانگونه که باید از سرمایه‌ها محافظت کنیم، مراقب آفت‌هایی که آینده انقلاب را تهدید می‌کند، باشیم.

او با اشاره به آسیب‌های فرهنگی و توطئه دشمنان گفت: امروز انس نوجوانان با اینترنت، باور‌های دینی و کانون خانوادگی آنان را نشانه گرفته و این آفت جانشین درس و خانواده و شرکت در نماز جماعت شده که سرمایه ایمانی نسل جوان ما را به باد می‌دهد.

در ادامه، بیانیه‌ای از سوی شرکت کنندگان همایش با قید مواضع فعالان فرهنگی کشور، در ده بند قرائت شد.

انتهای پیام/ح

بیانیه گام دوم خط بطلانی بر نقشه‌های دشمن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر