کد خبر: ۷۱۳۱۳۳۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
کد خبر : ۷۱۳۱۳۳۳
گروه : بوشهر » بوشهر
سرمربی تیم گل گهر سیرجان:

سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: فردی که در باشگاه شاهین هیچگونه سمتی نداشت با من صحبت کرد که من هم به ایشان گفتم اگر باشگاه شاهین به من نیاز دارد باید فرد اول باشگاه با من تماس بگیرد و من پیوستن به شاهین را تکذیب کردم.

فردی که سمتی در باشگاه شاهین نداشت با من تماس گرفت/پیوستن به شاهین رو تکذیب کردمبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، مجید جلالی در مصاحبه قبل از بازی با تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: با وجود اینکه به تازگی به تیم گل گهر سیرجان ملحق شدم، اما در این دو تا سه هفته پیشرفت‌های خیلی زیادی داشتیم هر چند که مشکلاتی هست که به مرور حل می‌شود، ولی به مراتب اکنون شرایط بهتری را سپری می‌کنیم.

او ادامه داد: به بازی فردا خیلی امیدواریم هر چند که مطلع هستیم بازی سختی پیش رو داریم. اما امیدواریم بتوانیم در بازی فردا سربلند باشیم.

 سرمربی تیم گل گهر سیرجان در پاسخ به هدف‌گذاری خود در این تیم گفت: ما برای این فصل هدف‌گذاریمان ماندن در لیگ برتر است و باقی ماندن تیم در لیگ است و بعد برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

جلالی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه قبل پذیرفتن هدایت تیم گل گهر آیا با وی برای هدایت شاهین مذاکره‌ای شده است یا خیر گفت: فردی که در باشگاه شاهین هیچگونه سمتی نداشت با من صحبت کرد که من هم به ایشان گفتم اگر باشگاه شاهین به من نیاز دارد باید فرد اول باشگاه با من تماس بگیرد و من پیوستن به شاهین را تکذیب کردم.

او در مورد بازیکنان خارجی تیم افزود: از روز اولی که آمدم دو بازیکن خارجی قرارداد داشتند، ولی یک خارجی نداشت و من او را رد کردم، ولی آن دو بازیکن خارجی هم اکنون در بوشهر به همراه ما حضور دارند.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به پذیرش خطر بزرگی که کرده و هدایت یک تیم قعر جدولی را پذیرفته است بیان کرد: کار مربیگری همیشه پر از چالش است و وقتی در این جایگاه قرار می‌گیرید باید در یک زمان تصمیم مهم بگیرید و من تو این فصل در مورد تیم‌ها تحلیل خوبی داشتم و هنگامی که با باشگاه گل گهر صحبت کردم خیلی مطالعه کردم من معتقدم باشگاه گل گهر آینده بسیار خوبی خواهد داشت.

جلالی تصریح کرد: اگر بتوانیم از این چالش عبور کنیم تیم و شهر سیرجان می‌تواند قطب فوتبال باشد. زیرا می‌دانم که این شهر ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد بنابراین انتخاب من یک انتخاب صحیح بود و مشکل کار من این هست که باید خیلی توان بگذاریم که تیم از این شرایط که در آن قرار دارد رها شود.

او عنوان کرد: امیدواریم با کادر بسیار قوی که در اختیار داریم و با همکاری که بین باشگاه و مسئولان شهر برقرار است بتوانیم به شرایط مطلوب و با ثباتی دست پیدا کنیم و شما در آینده تیم گل گهر سیرجان را به عنوان یکی از تیم‌های مطرح کشور خواهید دید.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در جواب خبرنگاری که از او پرسید چرا در این چند سال اخیر قهرمانی به دست نیاورده استريال گفت: برای قهرمانی شاخص‌های زیادی لازم است. اگر در این سال‌ها من سپاهان را گرفته بودم می‌توانستید به من بگویید چرا قهرمان نشدم. یا همین‌طور استقلال و پرسپولیس. من زمانی به فولاد رفتم که این تیم هجدهم جدول بود و از ۱۱ بازی چهار امتیاز داشت و آن تیم به شرایطی رسید که بعد قهرمان لیگ شد. یا اگر به پیکان رفتم، در شرایطی بود که مدام به لیگ برتر می‌آمد و دوباره سقوط می‌کرد. بعد از دو سال و نیم کار پیکان به یک شرایط با ثبات رسید. یا کاری که در سایپا کردم. در طول این سال‌ها من یک سال در تراکتور بودم که در آن سال هم در هفته هجدهم ما صدر جدول بودیم. اما آن‌جا مشکلاتی پیش آمد که من استعفا دادم و بیرون آمدم.

جلالی درباره غایبان و مصدومان بازی فردا هم بیان کرد: ما بازیکن محروم نداریم، ولی چندین مصدوم داریم، ولی در کنارش ما جوان‌های خوبی داریم که می‌توانند مسئولیت بازی فردا را به دوش بکشند. خیلی به سه امتیاز بازی امیدوار هستم ما یک هفته پیش در تهران اردو داشتیم و در این هفته پیشرفت‌های خوبی کردیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا در سیرجان به جز ساختار‌های فیزیکی، ساختار‌های نرم‌افزاری مدیریتی هم وجود دارد یا خیر؟ گفت: واقعیت این است که نیست. اما داریم تلاش می‌کنیم که به وجود بیاید. ما در سیرجان زمین تمرین نداریم، ولی به سرعت تمام ارکان باشگاه در تلاش هستند تا اصلی‌ترین موضوعات خیلی سریع آماده شوند، چون زیرساخت‌های قوی در سیرجان وجود دارد.

سرمربی گل‌گهر تاکید کرد: اگر شرایط آماده شود این تیم آینده خیلی خوبی خواهد داشت. همه تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر می‌آیند چالش‌های حرفه‌ای و دیدگاهی دارند و خیلی از تیم‌هایی هم که در این چالش‌ها گیر می‌کنند سال اول حذف می‌شوند. ما روی همین موضوعات متمرکز شدیم که خیلی سریع همه شهر، باشگاه و بازیکنان باید دیدگاه حرفه‌ای به دست بیاورند. در این سه هفته خیلی خوب پیشرفت کردیم، ولی کافی نیست. ما حتما تا نیم فصل به شرایط بهتری در این زمینه خواهیم رسید.

انتهای پیام/م

فردا دیدار شاهین و گل گهر سیرجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر