کد خبر: ۷۱۳۲۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
کد خبر : ۷۱۳۲۱۲۸

برای تحقق عملی گام دوم انقلاب بخشی از علما، نخبگان، بزرگان و فرهیختگان کرمانشاهی دور یکدیگر گرد آمده و بیعت خود را به فرمایش مقام معظم رهبری اعلام کردند.

ستاد مردمی گام دوم انقلاب  در کرمانشاه آغاز بکار کردبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  رضا فرخشاهی دبیر این تشکیلات در کرمانشاه، با اشاره به اینکه این حرکت در راستای تحقق ماموریت رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب شکل گرفته است، گفت: طرح عملیاتی اجرای گام دوم انقلاب اسلامی و تشکیل دولت جوان انقلابی در کرمانشاه با هدف زمینه سازی طلوع خورشید ولایت عظما تدوین گردیده است و کرمانشاه از استان‌های پیشگام در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در این زمینه است.

او تشکیل شبکه‌ای از نخبگان، معتمدین و جوانان کشور، بصیرت افزایی و توانمند سازی و حمایت از جوانان متعهد و متخصص برای حضور در عرصه‌های سیاسی و انتخابات را از مهمترین راهبرد‌های این سند راهبردی دانست.

فرخشاهی، کرمانشاه را در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری  پیشرو و پیشگام دانست و بیان کرد: پایبندی به ارزش‌های اسلامی، جوان گرایی، برنامه محوری، مردمی بودن و پرهیز از حزب گرایی، عدالت و مبارزه با فساد، اخلاق و معنویت توجه به محرومان و مستضعفان، پاسخگویی و حمایت از قانون از ارزش‌های محوری این سند راهبردی خواهد بود.

او با اشاره به شکل گیری پنج کمیته طرح و برنامه، فرهنگی، منابع انسانی، پشتیبانی و تبلیغات و رسانه در نمودار سازمانی ستاد مردمی، گفت: پیش بینی ۱۲۶ کمیسیون تخصصی و تعریف فعالیت در ۲۶ قشر تخصصی و کمیته هماهنگی دفاتر شهرستانی در این ساختار دیده شده است.

او با اشاره به رو نمایی از سایت گام دوم انقلاب اسلامی در کرمانشاه  گفت:هما یشی با عنوان دولت جوان زمینه ساز تمدن نوین اسلامی وطلوع خورشید ولایت عظمی (عج) در کرمانشاه برگزار گردد.

انتهای پیام/ز

 

رو نمایی از سایت گام دوم انقلاب اسلامی در کرمانشاه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر