کد خبر: ۷۱۳۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
کد خبر : ۷۱۳۲۶۲۷
دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی خبر داد:

قیطاسی گفت: تمامی شعب و باجه‌های بانک‌ها در این مناطق آماده خدمات رسانی هستند.

آماده به کار بودن تمامی شعب بانک ها در مناطق زلزله زدهبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا قیطاسی دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی  با بیان اینکه ساختمان هیچ شعبه و باجه‌ای در مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی آسیب ندیده است، گفت: تمامی شعب و باجه‌های بانک‌ها در این مناطق آماده خدمات رسانی هستند. پیگیری‌های به عمل آمده بعد از وقوع زلزله روز جمعه در استان آذربایجان شرقی نشان می‌دهد که هیچ یک از شعب و باجه‌ها بانک‌ها در مناطق زلزله زده آسیب ندیده‌اند و تمامی آن‌ها آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

وی افزود: روز دوشنبه  این هفته نیز جلسه مدیران بانک‌های شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی با محوریت خسارت‌های وارد شده به مناطق زلزله زده و همچنین بررسی همکاری‌ها و کمک‌های لازم برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید:  فهرست خدمات بانک‌ها و بیمه‌های تابعه در ایام نوروز


تصریح کرد: براساس آخرین آمار ارائه شده از سوی استانداری آذربایجان شرقی در زلزله روز جمعه، حدود یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی که بیشتر ساختمان‌های روستایی، قدیمی یا گِلی بوده‌اند، آسیب دیده‌اند و هیچ موردی از خسارت به شعب یا باجه‌ها اعلام نشده است.

زمین‌لرزه بامداد جمعه در آذربایجان‌شرقی به مرکزیت شهر «ترک» شهرستان میانه در ۱۶۰ کیلومتری جنوب تبریز ۶ فوتی و ۱۲ بستری داشته است و روستای «ورنکش» بیشترین آسیب را در این حادثه دید به طوری که ۳۰ واحد مسکونی آن به طور کامل تخریب شدند.

خبر‌ها از اسکان همه زلزله‌زدگان و تداوم امدادرسانی به اهالی ۶ شهر و ۱۴۵ روستای زلزله‌زده حکایت دارد. دستگاه‌های خدمات رسان در این مناطق فعال هستند هرچند که تاکنون۱۵۳ پس لرزه در منطقه گزارش شده است.

انتهای پیام/

شعب بانکی مناطق زلزله زده "ترک" آماده به کار

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر