کد خبر: ۷۱۳۲۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر : ۷۱۳۲۷۳۳

بازیکن تیم مس رفسنجان گفت: تیم‌ها باانگیزه بالایی برای قهرمانی در لیگ می‌جنگند و امیدواریم جام باشگاه‌های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار شود.

//////رودسری: امیدوارم جام باشگاه‌های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار شودسهیلا رودسری بازیکن تیم مس رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: شرایط تیم‌ها در نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال بانوان خوب بود و خوشبختانه رقابت‌ها سطح بالا برگزار می‌شد. تا آخرین لحظه تکلیف قهرمان نیم فصل مشخص نبود و حتی تیم ما (مس رفسنجان) با تفاضل گل در جایگاه دوم جدول قرار گرفت. به نظر من نتیجه بازی با تیم حفاری عادلانه بود.

او تصریح کرد: تعطیلات نیم فصل امکان دارد که روی تیم‌ها تاثیر بگذارد، اما همه چیز بستگی به شرایط و برنامه ریزی تیم‌ها دارد که چه طور زمان استراحتشان را سپری کنند.

رودسری افزود: امیدوارم فوتسال باشگاهی بانوان، آسیایی بشود و جام باشگاه‌های آسیا را برای بانوان مثل آقایان برگزار کنند. تمام تیم‌ها باانگیزه زیادی برای قهرمانی در یک فصل از لیگ برتر تلاش می‌کنند و دوست دارند نتیجه زحماتشان را ببینند.


بیشتر بخوانید: دباغی: لیگ فوتبال بانوان برای جذب تماشاگر نیاز به برنامه دارد


بازیکن تیم مس رفسنجان در ادامه گفت: وضعیت داوری‌ها نسبت به لیگ در سطح پائین تری قرار دارد، اما در هفته‌های اخیر پیشرفت داشته است. امیدوارم در نیم فصل دوم باتوجه به کلاس‌های توجیهی که برگزار می‌شود کیفیت قضاوت‌ها بالا برود. امیدوارم ضعف داوری حساسیت و کیفیت لیگ را پائین نیاورد.

رودسری تصریح کرد: باتوجه به شرایط مالی و کمبود حامی مالی در فوتسال بانوان شاید دوباره تیمی در نیم فصل دوم از ادامه رقابت‌ها انصراف دهد. شرایط مالی تیم ما خوب است و شرکتی که از ما حمایت می‌کند مشکل مالی ندارد، بخشی از قرارداد‌های ما هم تصویه شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتسال بانوان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر