کد خبر: ۷۱۳۲۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
کد خبر : ۷۱۳۲۹۵۲

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : بصیرت و ولایتمداری از مهمترین ویژگی‌های کارکنان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی است که باعث‌شده تا کشورمان در اوج عزت و اقتدار قرار داشته باشد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : آنچه که رهبر فرزانه انقلاب امروز بیش از هر زمان دیگری از کارکنان نیرو‌های مسلح و همچنین اقشار مختلف مردم مطالبه دارند حفظ هوشیاری در برابر توطئه دشمنان و همچنین بصیرت است.

او گفت : داشتن بصیرت در هر مقطعی از تاریخ ممکن است به کار آدمی آمده و وی را از بسیاری حوادث و گزند‌ها که او را در مسیر دوراهی قرار می‌دهد حفظ کرده و راه درست را به وی نشان دهد.

 جاویدان، نمونه بارز اهمیت بصیرت داشتن را در حوادث سال ۸۸ و فتنه ایجاد شده توسط دشمنان انقلاب و فریب خوردگان داخلی عنوان کرد و گفت: در آن روز‌های پرآشوب، این بصیرت افراد بود که به کار می‌آمد تا بتوانند راه درست را از بیراهه تشخیص و به دامان دشمن نیفتند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در دوران فتنه سال ۸۸، بسیاری از خواص به دلیل نداشتن بصیرت قدم در راهی گذاشتند که سرانجام آن گرفتار شدن در دام دشمن و افتادن از چشم ملت بزرگ و ولایتمدار ایران اسلامی بود و حاصلی جز حسرت و پشیمانی برایشان به همراه نداشت.

او گفت: اگر امروز می‌بینیم که رهبر فرزانه انقلاب بار‌ها روی کلمه بصیرت تاکید می‌کنند به دلیل اهمیت آن است، موضوعی که اهمیت آن نزد فرماندهان و کارکنان نیرو‌های مسلح بیش از سایر ارگان هاست.

 جاویدان، با ابراز خرسندی از برگزاری دوره‌های بصیرتی در سطح عموم کارکنان انتظامی، گفت: این دوره‌ها در گذشته تنها ویژه فرماندهان و مدیران ارشد نیروی انتظامی بود که در سال‌های اخیر امکان حضور اکثر کارکنان در آن فراهم شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت چند هزار شبکه ماهواره‌ای و تلویزیونی علیه جمهوری اسلامی به عنوان بیرق دار مبارزه با ظلم و ستم در جهان، گفت: هر قدر بصیرت خود را افزایش دهیم در واقع خود را مقابل هجمه‌های همه جانبه دشمنان بیمه کرده ایم.

او گفت: کارکنان انتظامی استان کرمانشاه بتوانند تجربیات مفیدی از دوره‌های بصیرتی برگزار شده کسب و آن‌ها را در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گیرند.

 

 

انتهای پیام/د

ولایتمداری مهمترین ویژگی‌های کارکنان نیرو‌های مسلح

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر