کد خبر: ۷۱۳۳۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
کد خبر : ۷۱۳۳۳۱۲
مدیرکل مدیریت بحران شرکت آبفا کشور؛

کرکانی گفت: درزمان وقوع زلزله دو روستای ورنکش و ورزقان با جمعیتی معادل ۲ هزار خانوار دچار قعطی آب شده بود که امروز مشکل همه آن‌ها برطرف شده است.

آب شرب مناطق زلزله زده وصل شدبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، پرهام کرکانی مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آبفا کشور با اشاره به اینکه هم اکنون آب شرب همه شبکه مناطق زلزله زده برقرار است افزود: درزمان وقوع زلزله دو روستای ورنکش و ورزقان با جمعیتی معادل ۲ هزار خانوار دچار قعطی آب شد که تا ظهر همان روز مشکل برطرف و آب شرب برقرار شد.
او با بیان اینکه خسارات شبکه آب شرب قابل توجه نیست گفت: روستای ورزقان تحت پوشش خدمات ما نبود، اما درچنین شرایطی خدمات به همه مناطق انجام می‌شود.


بیشتر بخوانید:  تدوین برنامه ۰۹۹ برای پیک مصرف برق تابستان / نیمی از مخازن سد‌های کشور پر است


مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آبفا کشور با اشاره به برنامه مدون شرکت ابفا کشور برای افزایش آمادگی سیستم‌های آبرسانی و خدمات رسانی درکمترین زمان ممکن ادامه داد: این برنامه‌ها به شکلی است که در زمان بروز حادثه آسیب پذیری شبکه به حداقل برسد و اگر اتفاقی رخ داد درکمترین زمان به شبکه به شرایط عادی بازگردد.
کرکانی با اشاره زلزله سرپل ذهاب و سیلاب ابتدای سال افزود: بیشترین زمان قعطی آب در آن حوادث نیز یک تا دو روز بود.
وی ادامه داد: مقاوم سازی شبکه، ایجاد ظرفیتی به نام آب رزرو، تشکیل و تجهیز تیم‌های عملیاتی و راه اندازی انبار‌های مدیریت بحران برای تهیه اقلام مورد نیاز از جمله فعالیت‌های انجام شده برای آمادگی در زمان حادثه است.

انتهای پیام/

رفع مشکلات آب و برق مناطق زلزله زده تبریز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر