کد خبر: ۷۱۳۳۴۱۵
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
کد خبر : ۷۱۳۳۴۱۵
معاون عمرانی استاندار تهران در جمع خبرنگاران؛

صادقی گفت: چهار معدن استان تهران سلب صلاحیت و دو معدن هم به شرط ارائه تعهدات تا سه ماه آینده رفع سلب صلاحیت شده‌اند.

چهار معدن استان تهران سلب صلاحیت شدندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران در پایان جلسه بررسی وضعیت شن چاله‌های استان تهران که عصر امروز در استانداری تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به مصوبات امروز این جلسه گفت: وضعیت سلب صلاحیت معادنی که فعال نبودند را بررسی کردیم و در نهایت ۴ معدن را سلب صلاحیت کردیم.

معاون عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: دو مورد دیگر هم رفع سلب صلاحیت شدند که مقرر شد طی ۳ ماه آینده تعهدات خود را در قالب طرحی ارائه کنند.

تقی زاده خاطر نشان کرد: مورد دیگر مربوط به بند ۵ گزارش پیشرفت معادن متروکه بود که در حال حاضر در منطقه ۱۸ شهرداری تهران بهره‌برداری نمی‌شود، اما دارای شن چاله هستند.

بیشتربخوانید: بازآفرینی شهری افزایش صلح را در پیش دارد
او بیان کرد: شهرداری در حال حاضر طرح خود را ارائه کرده و قرار شده در جلسه‌ای با حضور شرکت آب منطقه‌ای طرح آن‌ها هم بررسی شود تا به یک طرح نهایی برسیم.

معاون عمرانی استاندار تهران در ادامه به موضوع وصول حقوق دولتی پرداخت و گفت: اگر این کار در جایی به صورت غیر قانونی اتفاق افتاده جرم است و پلیس باید جلوی این کار را بگیرد.

تقی زاده با تاکید بر این که همه غیر مجاز‌ها در این موضوع شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند اظهار کرد: برای وصول حقوق دولتی اگر کسی شکایتی دارد باید اقامه دعوا کند که منابع مالی را هم سازمان مدیریت برنامه ریزی استان باید پرداخت کند.

او خاطرنشان کرد: تا کنون حقوق معوقه نداشته‌ایم و طبق ظرفیت تا به امروز همه را وصول کرده‌ایم.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر