کد خبر: ۷۱۳۳۵۲۰
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
کد خبر : ۷۱۳۳۵۲۰
گروه : سمنان » سمنان
رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای استان سمنان:

علی مسلمان گفت: مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در استان سمنان تا ۱۵ آذر ۹۸ تمدید شد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علی مسلمان رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای استان سمنان از تمدید یک ماهه ارسال آثار به سومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر در این استان خبر داد و گفت : علاقه‌مندان تولید محتوای رسانه‌ای می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ آذر ۹۸ به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

او افزود: متقاضیان می‌توانند در هر قالب فقط یک اثر به جشنواره ابوذر ارسال کنند که این اثر باید دارای نام صاحب اثر باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای استان سمنان با بیان اینکه آثار می‌تواند در صورت نداشتن نام به تائید مسئولان آن رسانه برسد تصریح کرد: آثار ارسالی باید در بازه زمانی یکم دی‌ماه سال گذشته تا پانزدهم آذرماه امسال در یکی از رسانه‌های سراسری و یا استانی منتشرشده باشد.

مسلمان مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی ایرانی اسلامی، اقتصاد مقاومتی و رونق تولیدی، دشمن‌شناسی و معامله قرن، دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت، بسیج و حوزه اقدام و چهل‌سالگی بسیج، محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی، مسائل صنفی خبرنگاران، بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، نشاط اجتماعی و بصیرت و انقلابی گری را از موضوعات سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان سمنان برشمرد.

او اضافه کرد: پایگاه‌های خبری، فعالان فضای مجازی، شهروند خبرنگاران و فعالان خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب و شنیداری دیداری می‌توانند به سومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر استان سمنان اثر ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای استان سمنان افزود: مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت و مقاله قالب‌هایی است که خبرنگاران می‌توانند آثار مکتوب خود را ارسال کنند.

مسلمان افزود: فیلم کوتاه و نماهنگ مستند تلویزیونی، گزارش خبری، موشن گرافیک و انیمیشن، عکس خبری، پوستر و پادکست نیز قالب‌های مشخص‌شده برای ارسال آثار در بخش دیداری و شنیداری است.

به گفته او ارسال عکس و فیلم موبایلی قالبی که برای بخش مردمی و دانشجویی در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام / ر

جزئیات مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان سمنان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر