کد خبر: ۷۱۳۳۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
کد خبر : ۷۱۳۳۷۶۰

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: رانندگان و مالکان وانت بار‌های بین شهری استان باید برای دریافت کارت هوشمند به مراجع ذیصلاح مراجعه کنند.

رانندگان  بین شهری سیستان وبلوچستان نسبت به دریافت کارت هوشمند اقدام کنندمحمد یاسین احمدیان رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: به زودی سیستم تحت وب صدور بارنامه الکترونیکی وانت بار‌ها با توجه به تکالیف مقرر در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور تسهیل فرآیند صدور بارنامه برای وانت بار‌ها و حذف واسطه‌ها در نحوه فعالیت این نوع ناوگان، در جاده‌های برون شهری راه اندازی خواهد شد.

او  با بیان اینکه پس از آغاز به کار سیستم تحت وب صدور بارنامه الکترونیکی وانت بارها، از فعالیت و تردد ناوگان فاقد بارنامه در جاده‌های بین شهری جلوگیری خواهد شد، افزود: بعد از راه اندازی این سیستم ارائه هرگونه خدمات مرتبط با پیمایش برای این دسته از ناوگان، منوط به ارائه اسناد حمل معتبر خواهد بود.

 رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: صدور بارنامه الکترونیکی تغییر و تحول بزرگی در حوزه حمل و نقل جاده‌ای کالا محسوب می‌شود و انتظار می‌رود با همکاری سایر دستگاه‌ها این طرح مهم به بهترین نحو و با بروز کمترین مشکل اجرایی شود.

در حال حاضر خدمات صدور کارت هوشمند در انجمن صنفی رانندگان باری زاهدان، انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل کالای شهرستان‌های خاش و چابهار، انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافری ایرانشهر و ادارت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های زابل و سراوان انجام می‌شود.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر