کد خبر: ۷۱۳۴۱۰۲
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
کد خبر : ۷۱۳۴۱۰۲
گروه : سمنان » سمنان
فرماندار میامی خبرداد؛

ملایری بابیان اینکه دوره آموزشی قانون‌خوانی انتخابات برگزار می‌شود، گفت: ستاد انتخابات شهرستان انجام مرّ قانون را یک اولویت برای خویش می‌داند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، احمد ملایری فرماندار میامی در جلسه مشترک ستاد انتخابات شهرستان‌های شاهرود و میامی به میزبانی فرمانداری ویژه شاهرود، ضمن بیان اینکه باید از همه امکانات بهره برد تا شرایط را برای برگزاری انتخاباتی پرشور فراهم شود،گفت : می‌بایست درزمینهٔ اجرای اقدامات مرتبط با انتخابات دقت نظر ویژه‌ای داشت که در این راستا از مسئولان کمیته‌های انتخابات و اعضای ستاد، می‌خواهیم تا جانب‌داری در انتخابات را کنار بگذارند.

او بابیان اینکه امنیت و صیانت از آرای عمومی مردم وظیفه ستاد انتخابات شهرستان میامی است، افزود: برای این منظور باید تلاش کرد تا مرّ قانون در انتخابات اجرا شود که البته برای رسیدن به این هدف برگزاری نشست‌های قانون خوانی برای اعضای ستاد و کمیته‌های انتخابات شهرستان میامی در دستور کار قرار دارد.

فرماندار میامی ضمن بیان اینکه برنامه‌ریزی درزمینهٔ‌های مختلف باید باهدف مشارکت پرشور مردم در انتخابات لحاظ شود، تأکید کرد: اعضای کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات در شهرستان میامی نقش حیاتی در این زمینه‌دارند.

ملایری در دیگر بخش سخنان خود بابیان اینکه اخبار انتخاباتی معتبر در خصوص انتخابات باید از طریق کمیته اطلاع‌رسانی منتقل شود، تأکید کرد: مسئولان متناظر کمیته‌های ستاد انتخابات میامی باهدف پیگیری مباحث و موارد مرتبط و هماهنگی‌های بیشتر با یکدیگر تعامل داشته باشند.

او در ادامه افزود: مهم‌ترین ابزاردست ستاد انتخابات برای برگزاری این رویداد مهم، قانون انتخابات است که سبب می‌شود تا اشراف کامل به موضوعات انتخاباتی در بین مجریان این رویداد، شکل گیرد که در این راستا حضور اعضای کمیته‌های مختلف در دوره‌های آموزشی، توجیهی و همچنین قانون خوانی الزامی است.

فرماندار میامی بابیان اینکه کمیته پشتیبانی انتخابات یکی از مهم‌ترین کمیته‌های زیرمجموعه ستاد انتخابات شهرستان است، گفت: این کمیته تأمین بستر‌های لازم برای انتخابات شامل تجهیزات و اقلام موردنیاز، تأمین خودرو و ... را از همین حالا باید مدنظر قرار دهد.

انتهای پیام/ح

صیانت از آرای عمومی مردم وظیفه ستاد انتخابات شهرستان میامی است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر