کد خبر: ۷۱۳۴۲۰۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
کد خبر : ۷۱۳۴۲۰۹
مدیر کل شهری استانداری تهران:

سلیمانی راد با بیان اینکه تا انسان توسعه نیابد شهر هم توسعه نمی‌یابد، گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ ویژه شهر نشینی را ارتقا دهیم.

کاظمی/ شهر توسعه یافته نیازمند شهرنشین توسعه یافته است/ امسال شهرداری‌ها خودشان به خود نمره می‌دهندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سلیمانی راد مدیر کل شهری استانداری تهران صبح امروز در نشست هم اندیشی ایجاد وحدت رویه در کنترل پروژه‌ها که در استانداری تهران برگزار شد، گفت: در ۱.۵ سال گذشته آنچه که چهره پرسنل شهرداری را مخدوش و نگاه‌ها به آن را مسموم کرده تخلفات چند شهرداری است و لذا از شهرداری‌ها می‌خواهیم قبل از اینکه به حسابشان رسیدگی شود خودشان به حساب خود برسند.
مدیر کل شهری استانداری تهران تصریح کرد: شهرداری‌ها باید زیر مجموعه‌های خود را به دقت کنترل کنند تا شهرداری ها را سالم سازی کنند، چون شهرداری‌ها در خط مقدم خدمت به مردم هستند.
 
او افزود: متاسفانه امروز مردم از شهرداری به عنوان اولین دستگاه خدمت رسان راضی نیستند و لذا شهرداری‌ها با اهتمام ویژه‌ای به این موضوع باید بپردازند.
 
سلیمانی‌راد با بیان اینکه باید به سیما و منظر شهری دقت ویژه‌ای کرد تا زحمات پرسنل شهرداری خدشه دار نشود گفت: شهرداری‌ها باید در حوزه زیبا سازی تلاش کنند تا شهر برای مردم با نشاط شود، زیرا شهر زیبا مردم را با نشاط می‌کند و شهر بی روح مردمان تنبل به بار می‌آورد.

مدیر کل شهری استانداری تهران با بیان اینکه لازمه مشارکت مردم در اقدامات شهری این است که از نظرات فرهیختگان و صاحبان خرد بهره بیشتری ببریم گفت: نباید به جایی برسیم که بگوییم، چون ما شهردار هستیم از بقیه برتریم.
 
او در ادامه به موضوع مهاجرت به تهران پرداخت و گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ ویژه شهر نشینی را ارتقا دهیم و لازمه آن هم پرداختن به مقوله آموزش است.
سلیمانی راد تاکید کرد: هر چقدر شهر نشین توسعه یافته داشته باشیم شهر بیشتر توسعه می‌یابد و تا انسان توسعه نیابد شهر هم توسعه نمی‌یابد.
مدیر کل شهری استانداری تهران با بیان اینکه شهرداری‌ها از فقدان درآمد پایدار رنج می‌برند و درآمد‌های پایدار آن‌ها ضعیف است گفت:امسال ارزیابی شهرداری‌ها به صورت خودارزیابی است و خودشان به خودشان نمره می‌دهند.
 
او تصریح کرد: فرم مربوطه به شهرداری‌ها ارسال شده و خواهشمندم که آن را پر کنند، زیرا ما باید تا ۱۵ آبان فرم‌ها را به سازمان شهرداری‌ها ارسال می‌کردیم.
سلیمانی راد خاطر نشان کرد: موضوع دیگر طرح جامع پسماند عادی شهرداری‌ها است که در حال اتمام است و از شهرداری‌ها می‌خواهم که سهم خود را پردا خت کنند.
 
او در پایان اظهار کرد: از شهرداری‌ها تقاضا دارم پاسخ نامه‌های حوزه عمرانی شهری را به موقع بدهند تا ما شرمنده ادارات بازرسی نشویم.
 
انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر