کد خبر: ۷۱۳۴۲۱۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
کد خبر : ۷۱۳۴۲۱۸
مدیر کل روستایی استانداری تهران:

پرندوار با بیان اینکه بیش از ۴۰ درصد از اعتبارات ارزش افزوده کل کشور به استان تهران می‌رسد، گفت: راه حفاظت از سرمایه‌های اجتماعی خود مراقبتی است.

کاظمی / بیش از 40 درصد از اعتبارات ارزش افزوده کشور به استان تهران تعلق می‌گیردبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، معصومه پرندوار مدیر کل روستایی استانداری تهران صبح امروز در نشست هم اندیشی ایجاد وحدت رویه در کنترل پروژه‌ها که در استانداری تهران برگزار شد، گفت: مبنای این موضوع از آنجا شروع می‌شود که آقای تقی‌زاده به دنبال توسعه متوازن در شهر و روستا است.

مدیر کل روستایی استانداری تهران با اشاره به ابلاغیه اخیر استاندار تهران تحت عنوان حفظ اعتماد عمومی گفت: چون اعتماد عمومی سرمایه است لذا باید از آن صیانت شود و اگر این ابلاغیه را در اتاق‌هایمان قاب کنیم می‌تواند مشکل‌گشای بسیاری از مشکلات باشد.

پروندوار با بیان اینکه دهیاران ما آخرین حلقه ارتباطی با مردم هستند، گفت: آن‌ها می‌توانند اتفاق خوبی را رقم بزنند و تمامی نگاه‌ها در حوزه روستایی به توسعه روستایی و آن هم توسعه پایدار روستایی است.

او خاطرنشان کرد: این حرف به معنای ایجاد اشتغال در روستا نیست، اگر چه یکی از راه‌های توسعه روستایی است.

مدیر کل روستایی استانداری تهران با بیان اینکه بیش از 40 درصد اعتبارات ارزش افزوده کل کشور به استان تهران تعلق دارد گفت: ما در تهران دارای فراوانی منابع انسانی هستیم و باید از دو ظرفیت مالی و سرمایه انسانی به نحو شایسته‌ای استفاده کنیم.

پروندوار در پایان خاطر نشان کرد: راه حفاظت از سرمایه‌های اجتماعی خود مراقبتی است.

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر