کد خبر: ۷۱۳۴۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
کد خبر : ۷۱۳۴۸۵۲
هفته چهارم لیگ برتر والیبال؛

تیم‌های والیبال سایپا و سپاهان اصفهان در ادامه رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر والیبال امروز به مصاف یکدیگر رفتند.

سپاهان ۳ - سایپا یک/ پیروزی دلچسب زرد پوشان در تهرانبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های والیبال سایپا و سپاهان اصفهان در ادامه رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۷ در سالن هیات والیبال استان تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی به دلیل شرایط خاص ۲ تیم از اهمیت نسبتا زیادی برخوردار بود.

ست نخست

بازی در کوارتر نخست از حساسیت بالایی برخوردار بود. ۲ تیم از همان ابتدا حملات خوبی ترتیب دادند و توانستند امتیاز‌های خوبی بگیرند. بازیکنان سایپا در کنترل بازی بهتر عمل کردند و در ابتدای کار توانستند از حریف پیش بیافتند. این برتری، اما زمان خیلی زیادی طول نکشید و تیم سپاهان خودش را به سرعت به حریف نزدیک کرد. بازی در میانه‌های این ست کاملا برابر دنبال شد، اما در میانه‌های ست جریان بازی عوض شد و این تیم سپاهان بود که بهتر بازی کرد. سپاهانی‌ها سرانجام توانستند، بهتر کار کنند و در نهایت با نتیجه ۲۵-۲۲ برنده این ست شوند.

ست دوم

بازی در ست دوم مسابقه شرایط متفاوتی داشت این بار سایپایی‌ها قدرتمند‌تر ظاهر شدند و شاگردان شهنازی تلاش کردند تا نتیجه ست نخست را جبران کنند. سپاهانی ها، اما نمی‌خواستند بازنده بازی باشند و هر چه داشتند را به کار گرفتند. بازی ۲ تیم بسیار جذاب دنبال می‌شد اگر چه نار نجی پوشان خیلی زود به امتیاز‌های ۸ و ۱۶ رسیدند، اما بازی در ادامه برابر شد. بازی ۲ تیم در این ست بسیار حساس و جذاب دنبال شد. سپاهان توانست با نتیجه ۲۸ - ۲۶ برنده این ست شود.

ست سوم

بازی در ست سوم با کسب امتیاز برای تیم والیبال سپاهان آغاز شد. آن‌ها به خوبی جریان بازی را کنترل کردند و توانستند خیلی زود از تیم میزبان پیشی بگیرند. البته بازی در ادامه بسیار جذاب و زیبا دنبال شد و این تیم سایپا بود که توانست خودش را به تیم میهمان نزدیک کند. پس از آن، بازی تا امتیاز دهم برابر دنبال شد. این بار نوبت سایپا بود تا بازی را در دست بگیرد و از حریف پیشی بگیرد. محمدی راد پس از این درخواست وقت استراحت برای سپاهان داشت که خیلی تاثیر نداشت. شهنازی سرمربی سایپا با شور و حرارت خاصی بازی را دنبال می‌کرد و بازیکنان ۲ تیم هم همانند ست قبلی برای چند صحنه به داور مسابقه معترض شدند. هواداران هم در این میان به خوبی تیمشان را تشویق می‌کردند. تیم والیبال سایپا در ادامه توانست با حفظ همین روند خوب خود امتیاز‌های بیشتری بگیرد. آن‌ها در پایان توانستند با نتیجه ۲۵ - ۱۶ برنده این ست باشند.

ست چهارم

بازی در ست چهارم با کسب امتیاز برای تیم سایپا آغاز شد. آن‌ها توانستند در ابتدای کار امتیاز‌های خوبی بگیرند و فاصله شان را با حریف زیاد کنند، اما این روند ادامه دار نبود و سپاهانی‌ها به خوبی به جریان بازی برگشتند و امتیاز گرفتند. بازی ۲ تیم سپس با هیجان زیادی و به طور برابر دنبال شد، اما این تیم اصفهانی بود که با استفاده از فرصت‌ها توانست رفته رفته اختلافش را بیشتر کند. آن‌ها در نهایت موفق شدند در این ست با نتیجه ۲۵ - ۲۰ برنده بازی باشند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر