کد خبر: ۷۱۳۴۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
کد خبر : ۷۱۳۴۸۹۲

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: کار تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ توسط دولت انجام شده و تا ۱۵ آذرماه‌ این لایحه تقدیم مجلس شورای‌ اسلامی می‌شود.

لایحه بودجه ۹۶ تا ۱۵ آذرماه تقدیم مجلس می‌شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری شامگاه یکشنبه در حاشیه سفر به مهریز گفت: کار تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ توسط دولت انجام شده و تا ۱۵ آذرماه‌ این لایحه تقدیم مجلس شورای‌ اسلامی می‌شود.

معاون پارلمانی رییس جمهوری افزود: دولت تدبیر و امید، دولتی قانونمدار است و تدوین و تقدیم به موقع لایحه بودجه به مجلس برای بررسی و اقدام جزو اولویت‌هایی است که دولت نسبت به آن توجه ویژه دارد.

او ادامه داد: تدوین، تقدیم و بررسی و تصویب لایحه بودجه در زمان مقرر تا پایان سال‌جاری، نقش مهمی در اجرای برنامه‌ها در سال آینده دارد که امیدواریم با همکاری نمایندگان مجلس لایحه به موقع تصویب شود.


بیشتر بخوانید: ۱۷ خانه احزاب در ۱۷ استان کشور راه اندازی شد


امیری در خصوص انتخابات پیش‌روی مجلس شورای‌اسلامی در دوم اسفندماه امسال اظهار داشت: هدف دولت، ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت حداکثری و پرشور مردم در این عرصه مهم است.

معاون پارلمانی رییس جمهوری بیان داشت: دولت در انتخابات بی‌طرف است و تنها وظایف خود را طبق قانون انجام می‌دهد، ولی باید تلاش کرد همه سلائق بتوانند در انتخابات مجلس مشارکت جدی داشته باشند.

امیری گفت: مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات مجلس موجب عزت و اقتدار نظام‌اسلامی و مایه شکست توطئه‌های مخالفان و دشمنان این انقلاب است.

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری تصریح کرد: انتخابات مظهر اراده مردم است و برگزاری باشکوه آن به همکاری همه مردم، مسئولان و گروه‌ها نیاز دارد.

امیری گفت: ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت حداکثری تمام افراد، مسئولیت مهمی است که همه باید در کنار هم طبق مقررات در این زمینه اقدام کنند.

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری در سفر به مهریز با ادای احترام به شهیدان، در آیینی مجتمع کشت گلخانه‌ای بدون خاک کشور در دهستان ارنان مهریز را افتتاح کرد.

مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/ب

صحبت های معاون پارلمانی رییس جمهوری در یزد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر