کد خبر: ۷۱۳۴۹۴۰
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳
کد خبر : ۷۱۳۴۹۴۰
گروه : فارس » شیراز
استاندار فارس:

نامزد‌های انتخاباتی در مدت زمان مناسب و تبلیغات در مدت زمان قانونی به معرفی همه توانمندی‌های فردی بپردازند.

با متخلفان تبلیغات انتخاباتی برخورد قاطع می شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی استاندار فارس در گردهمایی هیئت‌های بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، گفت: تبلیغات انتخاباتی به هر شیوه، تا پیش از زمان شروع قانونی تبلیغات انتخابات ممنوع است و با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

او افزود: همه بازرسان انتخابات موظفند طبق قانون در روند انتخابات بدون در نظر گرفتن سلایق جناحی و سیاسی حق و انصاف را رعایت کنند.

رحیمی با بیان این که وظیفه بازرسان و دست اندرکاران انتخابات، قانونمند برگزار کردن انتخابات و نظارت بر اجرای صحیح انتخابات است افزود: برپایی انتخابات سالم و مورد اعتماد مردم یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید به گونه‌ای رفتار شود که اعتماد مردم بر صحت انتخابات افزایش یابد.

استاندار فارس گفت: کارگزاران انقلاب می‌کوشند تا با خدمت رسانی به مردم و افزایش خدمات به دنبال ایجاد رضایتمندی بیش از گذشته باشند، اما نمیتوان نسبت به هجمه‌های دشمنان بی تفاوت بود.

رحیمی افزود: فراز و نشیب‌هایی در کشور در جریان است و هجمه‌های مختلفی توسط دشمنان علیه ایران ایجاد شده تا بتوانند گسستی میان مردم و مسئولین ایجاد کنند تا از این فاصله به روند حرکتی انقلاب ضربه بزنند.

او، انتخابات را عاملی برای شکست برنامه‌های دشمن بیان کرد و افزود: انتخابات می‌تواند عاملی برای از بین بردن همه هجمه‌ها و برنامه ریزی‌های دشمنان باشند و می‌توان در برگ برنده نظام که انتخابات است بهترین اقدامات را انجام داد.

استاندار فارس گفت: علاوه برمردم سالاری دینی، یکی از اهداف انتخابات، نمایش خدمات مسئولان نظام برای از بین بردن فساد در نظام اداری است.

رحیمی به مسئولان توصیه کرد به دنبال ایجاد شور انتخاباتی باشند و ملاک عمل همه دستگاه‌ها مر قانون است و بر روند انتخابات سلایق سیاسی لحاظ نخواهد شد.

استاندار فارس گفت: هیچ کس و دستگاهی اجازه نخواهد داشت برای تبلیغ یا علیه نامزد انتخاباتی اقداماتی انجام دهند و هیات‌ها انتخاباتی نیز مر قانون را اجرا کنند و نباید تحت تاثیر فشار‌های بیرونی قرار بگیرند.

او، مردم را اصلی‌ترین عنصر برگزاری انتخابات دانست و افزود: هیئت‌های نظارت، اجرایی، وزارت کشور و هیات بازرسی در انتخابات دخیل است، اما مردم برگزار کننده و اجرا کننده انتخابات هستند.

رحیمی گفت: حضور نامزد‌های انتخاباتی در مدت زمان مناسب و تبلیغات در مدت زمان قانونی در کنار معرفی همه توانمندی‌های فردی از جمله توصیه‌ها به نامزد‌های انتخاباتی است.

استاندار فارس افزود: کاندیدا‌های انتخاباتی نباید به دنبال تخریب افراد باشند بلکه باید نسبت به معرفی توانمندی‌های خود اقدام کنند.
انتهای پیام/م 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر