کد خبر: ۷۱۳۵۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
کد خبر : ۷۱۳۵۵۳۹

رسانه‌های بلژیکی سعی در بر هم زدن جوّ مثبت تیم ملی فوتبال ایران دارند.

توهم از نوع بلژیکی یا جوسازی علیه فوتبال ایران

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  تمرین تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته در حالی آغاز شد که حدود یک هفته است رسانه‌های فوتبال بلژیک خبر از فسخ قرارداد این سرمربی بلژیکی با فوتبال ایران می‌دهند.


بیشتر بخوانید: ستاره تیم ملی فوتبال ایران مصدوم نیست


بر اساس ادعای رسانه‌های بلژیکی مارک ویلموتس به دلیل به تعویق افتادن مطالبات مالی اش می‌خواهد هرچه سریعتر با فوتبال ایران خداحافظی کند و این جوسازی در حالی همچنان ادامه دارد که تا سه روز قبل از شروع بازی حساس ایران مقابل عراق در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رسانه های بلژیکی به نشر آن اصرار می کنند.

رسانه بلژیکی dhnet، همواره اصرار دارد که ویلموتس به دلیل مشکلات مالی ضمن راضی شدن برای برگزاری دیدار تیم ملی مقابل عراق، همچنان خواهان فسح قرارداد است و هر آن ممکن است جدایی او از جمع ملی پوشان قوت بگیرد. این در حالی است که ویلموتس ضمن سفر به ایران روز گذشته با تیم ملی اولین تمرین خود را ملی پوشان انجام داد و حالا هم با فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برگزار کرده است و به نظر می رسد این دلنگرانی ها به صورت موقتی بوده است.

با این حال  این جوسازی رسانه‌های بلژیکی دوام چندانی نخواهد داشت، چراکه سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال کشورمان تا به امروز در خصوص جدایی اش از تیم ملی با رسانه‌ها مصاحبه‌ای نداشته است و به نظر می‌رسد ضمن گرفتن درصدی از قراردادش در جمع یوز‌ها ماندگار خواهد شد و هیمن امر باعث می شود تا حواشی هم اطراف تیم ملی کم و کمتر شود.


بیشتر بخوانید: لیست بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد


انتهای پیام/

آخرین اخبار از تیم ملی فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر