کد خبر: ۷۱۳۵۶۰۱
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
کد خبر : ۷۱۳۵۶۰۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد: در حال حاضر در تامین کالا‌های اساسی مشکل نداریم و به اندازه کافی در انبار‌های سطح استان موجودی داریم.

کالا‌های اساسی به اندازه کافی در کردستان وجود داردبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد دره‌وزمی صبح امروز در جلسه تنظیم بازار استان که با حضور معاون وزیر صمت در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۸ جلسه تنظیم بازار در سطح استان برگزار شده که ۱۴۹ مصوبه داشته است.

او خاطرنشان کرد: ۱۷ نمایشگاه در راستای تنظیم بازار در سطح استان برگزار شده و ۵۵۸ مورد فروش فوق‌العاده داشته‌ایم.

دره‌وزمی به ارائه آماری از توزیع کالا‌های اساسی در استان هم گریزی زد و گفت: ۱۸ هزار و ۷۵۰ تن شکر، یک‌هزار و ۳۱۴ تن برنج و ۳۲۰ تن گوشت یارانه‌ای و ۱۱۵ تن ارز نیمایی در سطح استان توزیع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اضافه کرد: در مجموع ۶۶ هزار و ۷۶۰ حلقه لاستیک نیز در سطح استان توزیع شده است که ۲۰ درصد آن به خودرو‌های درون شهری اختصاص یافت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در تامین کالا‌های اساسی مشکل نداریم و به اندازه کافی در انبار‌های سطح استان موجودی داریم.

او با اشاره به اینکه مجوز یک هزار تن شکر برای مصرف خانواری اخذ شده است، گفت: ۴۸۶ تن برنج تایلندی، ۳۰۰ تن برنج هندی هم در سطح استان موجود است، اما درخواست ما برنج هومالی است.

او تصریح کرد: ۶۹ هزار و ۳۷۷ مورد بازرسی از سطح اصناف در ۶ ماهه اول امسال انجام شده و ۲ هزار و ۶۷۷ پرونده با ۲ هزار و ۳۱۲ تخلف تشکیل شده است.

به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، ۳ هزار و ۲ گزارش مردمی طی ۶ ماهه نخست امسال انجام گرفته که ۴۹ مورد از این تعداد منجر به رضایت مشتری شده است.

او اظهار کرد: ستاد رصد قیمت کالا توسط سازمان حمایت کالا راه‌اندازی قیمت‌های کالا به روز در سامانه موجود است شهروندان در کنار رصد قیمت کالا‌ها می‌توانند شکایت‌های خود را به ثبت برسانند.

انتهای پیام/ج

۶۶ هزار و ۷۶۰ حلقه لاستیک در سطح استان کردستان توزیع شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر