کد خبر: ۷۱۳۵۸۴۳
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
کد خبر : ۷۱۳۵۸۴۳
گروه : زنجان » زنجان

نمایش «حال همه ما خوب است» از زنجان در بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌های مختلف موفق به کسب جایزه شد.

نمایشی از زنجان در جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر خوش درخشیدبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،  به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، نمایش «حال همه ما خوب است» از زنجان به کارگردانی علیرضا همتیان در بخش‌های مختلف موفق به کسب چهار جایزه شد.
 
در مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر که در عصر روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۹۸ در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند واقع در خرمشهر برگزار شد، نمایش «حال همه ما خوب است» از زنجان، در بخش‌های بهترین بازیگر نقش زن، بهترین بازیگر نقش مرد و نمایشنامه‌نویسی توسط هیات انتخاب متشکل از آرش دادگر، علی اویسوند و فریبا متخصص از بین ۱۲ نمایش راه یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه، منتخب به کسب جایزه شدند.

نمایش «حال همه ما خوب است» نوشته باقر سروش و به کارگردانی علیرضا همتیان در بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، رضا یاوری بازیگر نمایش «حال همه ما خوب است» موفق به کسب رتبه دوم این بخش، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره شد.
در بخش بازیگر زن، پریسا دوستی یکی دیگر از بازیگران نمایش «حال همه ما خوب است» مورد تقدیر قرار گرفت.

باقرسروش نویسنده نمایشنامه «حال همه ما خوب است» نیز موفق به کسب رتبه سوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره شد. همچنین هیئت‌داوران بخش صحنه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر پنج نمایش را جهت حمایت‌های مالی و اجرای عمومی به سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد روایت فتح معرفی کرد که نمایش «حال همه ما خوب است» به کارگردانی علیرضا همتیان یکی از این نمایش‌ها بود.

بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌های مسابقه نمایش‌های صحنه، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایش‌های محیطی و میدانی، از ۱۵ تا ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ در منطقه آزاد اروند به دبیری حمیدرضا آذرنگ برگزار شد.

لازم به یادآوری است، بخش مسابقه صحنه مختص نمایشنامه‌ها و اجرا‌هایی با مضامین و موضوعات هشت سال دفاع مقدس، آسیب‌شناسی دوران بعد از جنگ تحمیلی و موضوع اصلی جشنواره یعنی حماسه فتح خرمشهر بود و نمایش «حال همه ما خوب است» به مضامین و ابعاد گوناگون دوران ۸ ساله دفاع مقدس پرداخته است.

گفتنی است، نمایش «حال همه ما خوب است» توسط گروه تئاتر پاپیلی و با مشارکت و همکاری انجمن هنر‌های نمایشی، حوزه هنری زنجان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تولید و اجرا شده است. در این نمایش؛ پریسا دوستی، نازنین رفیعی، محمدحسین محمدی، امیرحسین محمدی و رضا یاوری به ایفای نقش پرداخته‌اند.
 
انتهای پیام/ن
 

اختتامیه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر