کد خبر: ۷۱۳۶۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
کد خبر : ۷۱۳۶۰۳۴
سرهنگ حیدری خبر داد؛

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری خواهر و برادری خبر داد که نسبت به فروش موادمخدر در محله شهدا اقدام می‌کردند.

*دستگیری خواهر برادر موادفروش در محله شهدابه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا حیدری رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا بیان داشت: ساعت ۴ بامداد اوایل هفته گذشته عوامل کلانتری ۱۱۰ شهدا که در حال گشت زنی در محدوده خیابان پیروزی بودند، به راننده و سرنشین یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک می‌شوند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سرنشین و راننده خودرو، خانم و آقایی بودند، گفت: مدتی ماموران خودرو را تحت مراقبت قرار داده و در استعلام گیری از پلاک ثبتی مشخص شد که خودرو سرقتی نبوده و سابقه ثبت سرقت ندارد.

کلانتر محله شهدا با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل با سرعت بالایی متواری شدند، افزود: عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز و ماموران کلانتری موفق شدند هر ۲ متهم را پس از دقایقی دستگیر و خودروی آنان را مورد بررسی قرار دهند.

وی بیان داشت: در بازرسی از خودرو متهمان ۷ کیلو تریاک و یک کیلو حشیش و مبلغ ۴ میلیون تومان کشف شد و متهمان به کلانتری منتقل شدند.

حیدری عنوان کرد: متهمان در کلانتری اظهار داشتند: خواهر و برادر ناتنی هستند و در شهر‌های اطراف سکونت داشتند و مقداری مواد مخدر خریداری و قصد انتقال آن را به محل سکونتشان داشتند که توسط ماموران شناسایی و دستگیر شدند.


بیشتر بخوانید:  شناسایی پاتوق قاچاقچیان موادمخدر در کهریزک/ بازداشت ۴ سوداگر مرگ در جنوب پایتخت


رئیس کلانتری ادامه داد: متهمان همچنین در خصوص وجوه نقد همراهشان، گفتند: مبلغ مذکور را از فروش مواد مخدر به دست آورده اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر