کد خبر: ۷۱۳۶۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
کد خبر : ۷۱۳۶۱۴۰

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه از بازدید بیش از ۱.۵ میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس این استان خبر داد.

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،یونس عزیزی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت : از ۱۲ اردیبهشت امسال تا اواخر مهر ماه یک میلیون و ۶۲۰ هزار و ۵۳۹ نفر از مناطق عملیاتی و یادمان شهدای استان کرمانشاه بازدید کرده اند.

او گفت : از این تعداد ۸۸۷ هزار و ۳۸۵ نفر از بین برادران و ۷۳۳ هزار و ۱۵۴ نفر نیز از بین خواهران بوده اند که از این مناطق بازدید به عمل آورده اند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: یادمان شهدای مرصاد با یک میلیون و ۵۵۷ هزار و ۵۳۱ بازدید کننده بیشترین آمار بازدید طی این ایام را به خود اختصاص داده است.

این مسئول گفت: یادمان شهدای بازی دراز نیز با ۳۸ هزار و ۹۸۳ نفر در جایگاه بعدی قرار دارد و یادمان شهدای پاوه با ۱۰ هزار و ۶۹۰ نفر نیز در جایگاه بعدی قرار می گیرد.

عزیزی میزان بازدیدهای صورت گرفته از پادگان ابوذر را ۶۲۰۰ نفر اعلام و گفت: در این مدت ۴۷۱۲ نفر از یادمان مطلع الفجر و ۲ هزار و ۴۲۳ نفر از یادمان شهید بهشتی بازدید کرده اند.

او با اشاره به آمار اسکان و میزبانی صورت گرفته زائران گفت: از ۱۲ اردیبهشت تا ۱۴ مهر ماه ۳۷ هزار و ۴۴۲ نفر از زائران راهیان نور در استان کرمانشاه اسکان و پذیرایی شده اند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری ۲۸ اجرای رزم نمایش با افلاکیان در استان خبر داد و گفت: ۵ هزار و ۴۴ مورد اردوی فرهنگی، تربیتی در قالب اعزام به مشهد مقدس و قم نیز در این مدت برگزار شده است .

 

 

انتهای پیام/د

یک میلیون و ۶۲۰ هزار و ۵۳۹ نفر از مناطق عملیاتی و یادمان شهدا بازدید کردند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر