کد خبر: ۷۱۳۶۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
کد خبر : ۷۱۳۶۴۷۴
فرمانده نیروی انتظامی :

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت مردم در کشور خط قرمز است و با برخورد قاطعانه‌ای که داشتیم جرائم خشن کاهش یافته است.

حسین اشتریبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ،سردار حسین اشتری ، فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت مردم در کشور خط قرمز است و با برخورد قاطعانه‌ای که داشتیم جرائم خشن کاهش یافته است.

سردار حسین اشتری در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: نیروی انتظامی بیش از ۱۸ هزار نفر شهید دارد که ۵ هزار نفر از آنان را در مسائل داخلی و بعد از دفاع مقدس تقدیم نظام اسلامی کرده‌ایم.

او گفت: ناجا به صورت کامل و شبانه‌روز چه در مرزبانی و چه در شهر‌ها و روستا‌ها در حال آماده‌باش هستند و از تولد تا مرگ با مردم همراه هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: در استان هرمزگان جرائم کاهش یافته و علت آن همدلی اعضای شورای تامین در استان  و همبستگی روحانیت شیعه و اهل سنت نیز از دیگر علت‌های این موفقیت است.

سردار اشتری گفت: با توان انقلابی و مؤمنانه و روحیه جهادی با امکانات محدود کار‌های بسیار بزرگی صورت گرفته است که باید قدر بدانیم و امنیت ما در حد عالی و خوب است.

او افزود: این امنیت به راحتی به دست نیامده و شهدای بسیاری تقدیم شده است و هوشیاری مردم نیز از علت‌ها بوده است چنانچه نیروی انتظامی یک سازمان خدمتگزار است و در سال بیش از ۳۰ میلیون خدمت به مردم ارائه می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در ایام اربعین حدود ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر ایرانی از مرز‌های ما تردد کردند و حدود ۳۰۰ هزار نفر اتباع خارجی که در یک مدت زمان خاص به آن‌ها خدمات دادیم و در یک ۲۴ ساعت ۶۰۰ هزار نفر تردد داشتیم که در دنیا بی سابقه است، اما با لطف و عنایت خداوند و اهتمام همکاران به خوبی آن را پشت سر گذاشتیم.

سردار اشتری افزود: ۷۵ درصد زائران افزایش داشتند و ۲۵ درصد تردد خودرو‌ها به مرز افزایش پیدا کرد و در اربعین امسال  بیش از ۲ میلیون گذرنامه صادر شد و افتخاری برای ما است که فرمانده معظم کل قوا از کار ما اعلام رضایت کردند.

او گفت: در سیل اول سال و زلزله آذربایجان شرقی  نیروی انتظامی جزو اولین دستگاه‌هایی بود که در مناطق حضور پیدا کرده و خدمت‌رسانی کردند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در برخورد با جرایم خشن اقبال خوبی داشتیم و با شدت و قاطعیت برخورد داشتیم و این جرایم کاهش پیدا کرده است و خط قرمز ما امنیت مردم است و به هیچ عنوان از امنیت مردم کوتاه نمی‌آییم.

سردار اشتری افزود: هرمزگان یک استان امن و جزو استان‌های خیلی خوب در سطح کشور است البته موضوع قاچاق به دلیل نوع سرزمین است و اقدامات خوبی صورت گرفته است و ما به دنبال برخورد با دانه درشت‌ها هستیم که خیلی‌هایشان ساکن این استان و حتی کشور نیستند.

او گفت: توانمندی‌های نیروی انتظامی بسیار افزایش یافته است و کار‌ها در سیر خودش انجام می‌شود.

انتهای پیام/ب

سفر سردار اشتری به هرمزگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر