کد خبر: ۷۱۳۶۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
کد خبر : ۷۱۳۶۴۹۶
مدیرکل دریایی سازمان بنادر در چابهار مطرح کرد:

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ارتقای ارتباطات و مخابرات دریایی بنادر کشور منوط به تکمیل و اجرایی کردن طرح جامع ارتباطات دریایی است.

ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه‌های زیرساختی بندر چابهاربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،  نادر پسنده مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی  در اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور که با حضور معاونان امور دریایی و کارشناسان مسئول مخابرات دریایی بنادر جنوبی در سالن جلسات بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد اظهار کرد: طرح جامع ارتباطات دریایی به صورت فراگیر زیرساخت‌ها و فرایند‌های مخابرات دریایی کشور را مدیریت خواهد کرد.

او  روند پیشرفت پروژه‌های زیرساختی بندر چابهار را مثبت ارزیابی کرد و افزود: احداث برج کنترل ترافیک دریایی در بنادر کشور به عنوان یکی از طرح‌های مهم در این کمیته مطرح و پیگیری شد که پس از اخذ مجوز‌های لازم عملیات ساخت این پروژه در بندر چابهار آغاز شد.

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بررسی پوشش رادیویی جنوب کشور در باند‌های مختلف دریایی و برنامه ریزی جهت تهیه پلن پوشش رادیویی سواحل جنوبی را از اهداف برگزاری این نشست اعلام کرد.

در این جلسه مقرر شد طرح جامع و نقشه راه طرح توسعه مخابرات و حاکمیت الکترونیک دریایی کشور در اسرع وقت نهایی و فرآیند تصویب آن در هیات عامل سازمان پیگیری شود.

 نمایندگان کمیته مخابرات دریایی ادارات کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و خرمشهر در این نشست در خصوص وضعیت ارتباطات رادیویی سواحل تحت نظارت خود توضیحاتی را ارائه دادند و به منظور تسریع و تسهیل در تکمیل پروژه‌های مخابرات دریایی برنامه ریزی صورت پذیرفت.

انتهای پیام/

احداث برج کنترل ترافیک دریایی در چابهار 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر