کد خبر: ۷۱۳۶۶۹۸
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
کد خبر : ۷۱۳۶۶۹۸
گروه : زنجان » زنجان

کارگاه دوروزه فیلمنامه‌نویسی با حضور انسیه شاه‌حسینی نویسنده و کارگردان مطرح سینما از ۲۲ آبان ماه ۹۸ در زنجان برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه فیلمنامه‌نویسی با حضور کارگردان مطرح سینمابه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،کارگاه فیلمنامه‌نویسی با حضور انیسه شاه‌حسینی، با همکاری و مشارکت حوزه هنری زنجان و سازمان بسیج هنرمندان زنجان از ۲۲ آبان ماه ۹۸ به مدت دو روز در زنجان برگزار خواهد شد.
 
این کارگاه در بازه زمانی دو روزه صبح و عصر از ۲۲ لغایت ۲۳ آبان ماه ۹۸ در سالن یادگار فرهنگسرای امام خمینی (ره) با هدف تربیت، ارتقاء و توانمندسازی فیلمنامه نویسان جوان و علاقه‌مند به تدوین فیلمنامه‌نویسی در حوزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

در این کارگاه آموزشی به بهانه برگزاری مسابقه فیلمنامه‌نویسی «قلم سبز»، انیسه شاه حسینی کارگردان مطرح سینما در حوزه دفاع مقدس و مقاومت به بررسی و تحلیل مبانی فیلمنامه‌نویسی، فنون و تکنیک‌های آن با محوریت ایده‌پردازی و شخصیت‌پردازی در ساختار فیلمنامه، براساس موضوع‌های اشاره شده در فراخوان مسابقه فیلمنامه‌نویسی «قلم سبز» خواهد پرداخت.

مسابقه فیلمنامه‌نویسی «قلم سبز»؛ در موضوع‌های «انقلاب اسلامی»، «دفاع مقدس»، «هنرمندان بسیجی»، «بسیج و زنان»، «افسران جنگ نرم»، «سند چشم‌انداز ۲۰ ساله توسعه (ایران ۱۴۰۴)»، «سبک زندگی ایرانی اسلامی»، «خانواده و اخلاق»، «تمدن اسلامی و پیشرفت»، «۴۰ سالگی بسیج» و «جوانان و گام دوم انقلاب اسلامی» بصورت استانی برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در این کارگاه جهت راهنمایی و ایده گرفتن بایستی فیلمنامه‌ها و طرح‌های خود را به همراه داشته باشند.

گفتنی است، طی ماه آتی به چند اثر برگزیده در مسابقه فیلم‌نامه نویسی «قلم سبز» جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

لازم به یادآوری است، کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی در تاریخ‌های ۲۲ و ۲۳ آبان ماه ۹۸ در دو نوبت صبح از ساعت ۳۰/۹ الی ۳/۱۲ و عصر از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن یادگار فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/ن
 

کارگاه دوروزه فیلمنامه‌نویسی با حضور انسیه شاه‌حسینی  در زنجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر