کد خبر: ۷۱۳۶۸۸۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
کد خبر : ۷۱۳۶۸۸۵
گروه : سیاسی » مجلس
جمالی در جمع خبرنگاران:

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایت تعدادی از دانشجویان از نماینده مردم تهران امروز به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال شده است.

شکایت ۱۰۰ نفر از دانشجویان از مطهری به هیئت نظارت بر نمایندگان ارسال شدبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در حاشیه صحن علنی امروز با حضور در جمع خبرنگاران و در تشریح نشست امروز صبح این هیئت گفت: اولین مهمان این جلسه کریمی نماینده مردم اراک بود که برای پاسخگویی به شکایت زنگنه وزیر نفت در این جلسه حضور یافت.

او ادامه داد: توضیحات کریمی درباره شرکت هپکوی اراک و درباره زمان حضور زنگنه به عنوان هیئت رئیسه شرکت موجب شده بود تا زنگنه شکایتی را با عنوان اتهام زنی نماینده مردم اراک به هیئت نظارت ارسال کند، کریمی امروز مستندات و توضیحات خود را به اعضای هیئت نظارت ارائه کرد و قرار شد یک هیئتی متشکل از من و ملکشاهی با وزیر نفت در این مورد جلسه‌ای را برگزار کنیم.

جمالی تصریح کرد: بعد از این دیدار هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نظر خود را درباره شکایت زنگنه از نماینده اراک اعلام خواهد کرد.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به شکایت رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه خوزستان علیه حجت‌الاسلام موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان مبنی بر ایراد اتهامات در رسانه‌ها اظهار کرد: موسوی لارگانی اظهاراتی را درباره هزینه کرد شرکت فولاد خوزستان در بعضی از حوزه‌های انتخابیه مطرح کرده بود که قرار شدبا دعوت از شاکی، این موضوع بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

او ادامه داد: همچنین در حضور موسوی لارگانی شکایت خانم سلحشوری از وی هم مطرح شد که نماینده فلاورجان در این جلسه تأکید کرد که هیچ گاه به طور مستقیم نامی از سلحشوری در توئیت نیاورده که قرار شد این موضوع هم بعدا بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

جمالی اظهار کرد: درباره شکایت یکی از شرکت‌های سازنده مسکن مهر از خانم محمودی هم بررسی شد که بعد از بررسی مدارک و اسناد مشخص شد اظهارات محمودی خلاف وظایف نمایندگی نبوده است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بیان کرد: همچنین مقصودی نماینده مردم سبزوار با توجه به شکایت سازمان بازرسی کل کشور در جلسه امروز حضور یافت که او مدارک و اسناد خود را به این هیئت ارائه کرد، اما نتوانست به دلیل کمبود وقت برای توضیحات بیشتر در نشست حضور یابد بنابراین هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در جلسات آینده این موضوع را بررسی می‌کند.

او همچنین با اشاره به شکایت ۱۰۰ نفر از دانشجویان از مطهری نماینده مردم تهران به دلیل اظهاراتش در دانشگاه شهید بهشتی، گفت: شکایت این دانشجویان امروز به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال شده که قرار است در جلسه آینده مورد بررسی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
کرامت سلیمی
|
Singapore
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
ین دانشجویان هم نشان داده اند که افراد سوء استفاده گری از شرایط می باشند.

دانشجویان ایرانی فقط بلدند حرف بزنند و ژست بگیرند و هیچکدامشان هنگام فارغ التحصیل شدن توانایی کارافرینی ندارند و حتی قادر به تجزیه و تحلیل موضوعات نیستند که کدام موضوع حقیقت دارد و کدام حقیقت ندارد و متعصبانه و کورکورانه بر رای و نظرشان اصرار می کنند و از همه بدتر اینکه در مقابل فهمیدن مقاومت می کنند. و در استدلالهایشان نیز فقط متکی به حفظیاتشان می باشد که اکثر این حفظیات نیز غلط و غیر واقعی می باشد.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر