کد خبر: ۷۱۳۷۲۰۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
کد خبر : ۷۱۳۷۲۰۰

فرماندهی ناحیه امام صادق (ع) گفت:رزمایش الی بیت المقدس در دو مرحله برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، سرهنگ نصراصفهانی فرماندهی ناحیه امام صادق (ع) در نشست خبری رزمایش الی بیت المقدس ۹۸ ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت یاد وخاطره شهداگفت:رزمایشی که در پیش داریم به مناسبت چهلمین سال گرامیداشت تاسیس بسیج و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا سرافراز دفاع مقدس است.

او گفت: عنوان الی بیت المقدس که برای رزمایش در نظر گرفته شده نامی است که هرسال بر رزمایش‌های بسیج نهاده می‌شود چون بسیجیان سربازان امام زمان ونایبش مقام معظم رهبری بوده که همگی عاشق مبارزه با اسرائیل هستند، به همین دلیل رزمایش‌های بسیج با این نام نامگذاری شد است.

سرهنگ نصراصفهانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نابودی اسرائیل ادامه داد:ما بسیجیان اصفهانی همیشه در بالاترین سطح آمادگی خود هستیم و  گوش به فرمانیم تا هر زمان که رهبر عزیزمان صلاح بدانند با گردان‌های رزمی قدس آماده مبارزه نهایی با رژیم اشغالگر قدس هستیم.

فرمانده ناحیه امام صادق (ع):این رزمایش در دو مرحله است که مرحله نخست  روز‌های ۲۳ و ۲۴ آبان ماه در منطقه عمومی رزمی بر پا می‌شود مرحله دوم این رزمایش در روز ۵ آذر همزمان با روز بسیج به صورت گسترده برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: مرحله اول رزمایش  با شعار ۴۰ سال مردم داری و خدمت به مردم انجام شده و با فراخوانی در پایگاه هاو حوزه‌های شهری اصفهان در سطح شهر خواهد بود.

محمد نصراصفهانی ادامه داد: در این مانور برنامه‌های همچون برنامه رزمی، تاکتیک‌های دفاعی، امنیتی و فرهنگی اجرا خواهد شد؛ رزم شبانه قسمتی از این برنامه است و قسمتی برای مبارزه و مقابله با حملات انتحاری نیز در این رزمایش پیش بینی شده است.

حدود ۲۰۰۰ بسیجی پر شور و انقلابی در این رزمایش شرکت دارند، این رزمایش ۳۶ ساعت ادامه خواهد داشت ؛ و هر گردان این مانور را یک گروه امدادی با امکانت و تجهیزات پزشکی کامل همراهی می‌کنند.
 
 
 
انتهای پیام/ش
 

۲۰۰۰ نیروی بسیجی در رزمایش الی بیت المقدس

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر