کد خبر: ۷۱۳۷۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
کد خبر : ۷۱۳۷۴۱۶
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)خبر داد:

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: این ستاد با سرمایه‌گذاری هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی در سیستان و بلوچستان زمینه ساز ایجاد اشتغال کوچک خانگی برای ۴۰ هزار نفر در ۲ سال اخیر شده است.

سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومان ستاد اجرایی فرمان امام در سیستان و بلوچستانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،  محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت ۲ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مشاغل خانگی فرصتی برای استفاده از ظرفیت همه‌ی اعضای خانوار برای تامین معیشت، افزایش درآمد، بهره‌وری بیشتر از امکانات و ظرفیت‌های خرد و ایجاد انگیزه در خانواده‌ها برای فراگیری دانش تولید برای اشتغالزایی است، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سالجاری زمینه اشتغال ۱۰ هزار نفر دیگر در این استان فراهم می‌شود.

او با اشاره به اهمیت ارتقای وضعیت بهداشت و درمان و آموزش در سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین در این مدت با همکاری سایر نهاد‌ها و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) ۱۴۰ مدرسه و ۹۰ مرکز بهداشتی و درمانی در این استان ساخته شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شروع فعالیت دوباره ۴۷ مرکز بسته‌بندی، ۱۵ دامداری و ۱۲ کشتارگاه در سیستان و بلوچستان را از دیگر اقدامات این ستاد در رفع چهره محرومیت از این استان عنوان کرد.

اواظهار داشت: کمک به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل نیز از جمله برنامه‌های در دستور کار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است و تا کنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

مخبر با اشاره به ساخت ۲ هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان بیان کرد: براساس تفاهم با وزارت راه و شهرسازی مقرر شد از مجموع واحد‌های مسکونی که دولت به عنوان اقدام ملی مسکن شروع کرده بخشی را نیز ستاد اجرایی امام (ره) انجام دهد.

او گفت: تحول جدی و کم سابقه‌ای در سیستان و بلوچستان با همت مردم و مسئولان اتفاق افتاده و روز‌های خوبی را برای این استان پیش‌بینی می‌کنیم.

انتهای پیام/ع

ساخت ۲ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در سیستان و بلوچستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
#کردستان
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر