کد خبر: ۷۱۳۷۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
کد خبر : ۷۱۳۷۷۲۸
حجت الاسلام حاج علی‌اکبری در گیلان:

نماینده، ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گفت: باید بستر‌های مناسب برای ایفای نقش جوانان در ادامه مسیر انقلاب فراهم شود.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری شامگاه سه شنبه در همایش بهار در پاییز ویژه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی در سالن غدیر استانداری گیلان با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب به بهره‌گیری از نیروی جوانی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار کرد: باید بستر‌های مناسب برای ایفای نقش جوانان در ادامه مسیر انقلاب فراهم شود.

وی با اشاره به توطئه دشمنان و هجمه به ویژه به نسل نوجوان و جوان جامعه، افزود: در ادامه مسیر قطعا چالش‌های نیز وجود خواهد داشت که امری طبیعی است به نوعی نوجوانان امروز نسل چالش‌ها هستند.

نماینده، ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی در ادامه با تاکید بر اهمیت نظم و مدیریت زمان، بیان کرد: گذری داشتن عمر و زمان یک‌منکر بسیار بزرگ است که باید با آن مبارزه کرد و نظم را از جمله خصوصیت‌ها و ویژگی‌های پیامبر اکرم (ص) بوده که باید از آن الگوبرداری کرد.

وی با اشاره به فاصله جامعه اسلامی امروز در حوزه نظم با سیره پیامبر اسلام و با بیان اینکه تقوا و نظم صریح سخن امیرالمومنین (ع) است، افزود: انسجام، سازماندهی و چیدمان در اتحادیه انجمن‌های اسلامی منظم و سر وقت است و باید جلسات و بخش‌های دیگر کشور با تنظیم زمان مراعات زمان بصورت جدی انجام شود.

حجت الاسلام حاج‌علی اکبری در ادامه به برخی ویژگی‌های جوانان انقلابی اشاره و تاکید کرد: از جمله ویژگی جوانان انقلابی نظم، تفکر، دانش گرایی، حسن خلق و معنویت است.

انتهای پیام/ف

فراهم شدن بستر‌های مناسب برای ایفای نقش جوانان در ادامه مسیر انقلاب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر