کد خبر: ۷۱۳۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
کد خبر : ۷۱۳۸۳۶۶

گروه «جمهوری‌خواهان طرفدار حاکمیت قانون» از هم‌حزبی‌ها خود خواستند در نشست‌های استماع کنگره درباره استیضاح، با رئیس‌جمهور آمریکا مخالفت و از قانون اساسی حمایت کنند.

دخواست گروهی از جمهوری‌خواهان از هم‌حزبی‌ها خود برای پشت کردن به ترامپبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه هافینگتون پست نوشت در حالی که قرار است جلسات استماع مربوط به استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از این هفته به شکل علنی شروع شود یک گروه جمهوریخواه، از نمایندگان حزب جمهوریخواه آمریکا خواست همانگونه که برخی از اعضای این حزب در جریان استیضاح ریچارد نیکسون -رئیس جمهور اسبق- در ماجرای رسوایی واترگیت، با شخص نیکسون مخالفت کردند، با ترامپ نیز مخالفت کنند.

گروه موسوم به جمهوریخواهان طرفدار حاکمیت قانونبه تازگی آگهی تبلیغاتی درست کرده است به نام تاریخ نظارهگر است.“ در این آگهی تبلیغاتی به اظهارات نمایندگان جمهوریخواهانی پرداخته میشود نظیر لارنس هوگان که در جریان نشستهای استماع واترگیت به مخالفت با نیکسون پرداختند.

در این پیام تبلیغاتی اینگونه گفته میشود: ”زمانی که نیکسون از اختیارات ریاست جمهوری سوء استفاده کرد، افرادی بودند که از رئیس جمهور دفاع کردند. بقیه افراد از قانون اساسی دفاع کردند. “

این آگهی تبلیغاتی قرار است روز چهارشنبه و همزمان با شروع استماعات علنی در شهر واشنگتن و در جریان پخش برنامه فاکس و اند فرندزکه گفته میشود برنامه محبوب ترامپ است پخش شود.

کریس ترواکس، سخنگوی این گروه، گفت جمهوریخواهانی که علیه نیکسون ایستادگی کردند به سبب شجاعت و جسارت خود همواره در اذهان باقی خواهند ماند.“

او افزود: ”تاریخ نسبت به آنهایی که سر خود را زیر برف کردند و حاضر به پذیرش واقعیتها نشدند، مهربان نبوده است. جمهوریخواهان باید درسهای واترگیت را به دقت مطالعه کنند.“

کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان در حال بررسی تلاش ترامپ برای فشار آوردن به اوکراین جهت تحقیقات از رقبای سیاسی خود با استفاده از اهرم کمک نظامی است. قرار است جلسات استماع روزهای چهارشنبه و جمعه تشکیل شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر