کد خبر: ۷۱۳۸۴۱۷
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
کد خبر : ۷۱۳۸۴۱۷
استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت:ساماندهی واحد‌های صنایع تبدیلی نیازمند احصای آمار دقیق آخرین وضعیت این واحدهاست.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل امروز در جلسه ساماندهی واحدهای صنایع تبدیلی استان گفت: محصولات بسته بندی شده استان در واحدهای معین باید مطابق با استانداردهای جهانی صورت گیرد.

او با اشاره به اینکه سرمایه گذاران این بخش باید محصولات تولیدی خود را صادرات محور بسته بندی کنند افزود:در جنگ اقتصادی همه باید شبانه روزی بصورت جهادی در راستای پیشگیری از خام فروشی تلاش کنند.

استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه اطلاعات دقیق واحدهای صنایع تبدیلی جمع بندی شود گفت: دستگاه های ذیربط اعم از صنعت معدن و تجارت و سازمان جهاد کشاورزی مشکلات  و موانع واحدهای وابسته را احصا و در اختیار مشاور اقتصادی استاندار قرار دهند.

بهنام جو با اعلام حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران تصریح کرد:در راستای توسعه و پیشرفت طرح های اقتصادی مناطق مختلف بویژه در بحث صنایع تبدیلی کارگروه این حوزه فعال شده است.
او احداث کاخانه های زنجیره ای در کشت و صنعت مغان و احیای چندین واحد در این مجتمع را برای اشتغال جوانان مفید بر شمرد و افزود:دستگاه های اجرایی مرتبط همکاری لازم را برای صدور مجوزها در دستور کار داشته باشند.

بهنام جو ادامه داد:لیست کامل واحدهای صنایع تبدیلی ، واحدهای راکد و نیمه فعال و میزان تولید و میزان اشتغال آنها تا در جلسه آینده بررسی و برنامه ریزی ها طبق تقویم اقتصادی برای احیای آنها انجام شود.

استاندار اردبیل اظهار کرد:مدیران دستگاه های اجرایی و حتی مردم از سرمایه گذاران در نقاط مختلف حمایت کرده و در سریع ترین زمان ممکن با تهیه زمین و صدور مجوز عملیات اجرایی اینگونه واحدها آغاز  می شود.

او با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم سرمایه گذاری ها در بحث صنایع تبدیلی و بسته بندی در رابطه با محصولات کشاورزی طبق نیاز استان انجام شود گفت:حتی برپایی نمایشگاه تخصصی برای صنایع تبدیلی و بسته بندی محصولات به لحاظ معرفی و تبلیغات بیشتر ضرورت
گفتنی است کارگروه ساماندهی صنایع تبدیلی با عضویت سازمان جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی ، دفتر اقتصادی استانداری و برخی از دستگاه های مرتبط با مسوولیت و پیگیری مشاور اقتصادی استاندار اردبیل تشکیل شد.

انتهای پیام/ع

بسته بندی محصولات تولیدی به صورت صادرات محور

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر