کد خبر: ۷۱۳۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
کد خبر : ۷۱۳۸۴۵۴
ملی پوش تیم ملی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

امیر حسین رهبر گفت: تا رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲ ماه باقی مانده است و نمی‌توان از الان قول کسب مدال را داد.

امیر حسین رهبر ملی پوش تیم ملی واتر پلو در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت تیم ملی واترپلو بیان کرد: برای رقابت‌های قهرمانی آسیا قول کسب مدال را نمی‌دهم چرا که  از الان تا ۲ ماه دیگر نمی‌شود پیش بینی کرد. رقبای آسیایی ما  تلاش افزونی می‌کنند و پس از بازی‌های آسیایی تمام رقبای ما در اردو‌های برون مرزی و مسابقات جهانی شرکت کردند. ما در سال ۲۰۱۹ دومین سفر تدارکاتی تیم ملی واترپلو ایران است. پس از لحاظ اردو‌های تدارکاتی و بازی‌های برون مرزی از سایر تیم‌ها عقب هستیم. البته  این اتفاق باعث نمی‌شود که تیم ما دست از تلاش بردارد بلکه به دنبال اهتزاز پرچم ایران هستیم.

/////در حال تکمیل///

او گفت: ۲ ماه تا رقابت‌های قهرمانی آسیایی و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو زمان باقی است. ما پس از بازی‌های آسیایی جاکارتا اردو‌های تدارکاتی داخلی و برون مرزی نداشتیم. چیریچ سرمربی تیم ملی از تیم رضایت دارند، اما رضایت کاملی ندارد چرا که اعتقاد دارند همیشه جای پیشرفت وجود دارد.

ضعف های تیم ما با تفکر چیریچ پوشش داده می شود

ملی پوش تیم ملی واترپلو عنوان کرد: چیریچ بیشتر روی دفاع تیم تاکید دارد و فکر نمی‌کنم در بخش حمله مشکل خاصی داشته باشیم. البته اگر ضعیفی هم در بخش حمله داشته باشیم، چیریچ با تفکری قوی که دارد ضعف‌های ما رار پوشش می‌دهد. هر تیمی یک نقطه ضعفی دارد، اما همه تلاش می‌کنند تا آن ضعف برطرف شود.

او درباره اردو تدارکاتی تیم ملی در کره جنوبی اظهار کرد:  اردو تدارکاتی در کمپ تیم‌های ملی  کره جنوبی به تازگی برگزار شده است. البته دی ماه سال گذشته هم در کره جنوبی اردو برگزار کردیم. کره جنوبی یکی از تیم‌های بسیار خوب در واترپلو است که در بازی‌های آسیایی عملکرد خوبی مقابل این تیم داشتیم. حضور در کره جنوبی به منظور آماده سازی تیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا که حکم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو را دارد. با توجه به شناختی که من از چیریچ دارم مطمئنا اردو کره جنوبی هم مانند اردو سنگاپور سخت خواهد بود.


بیشتر بخوانید: کمپ کره جنوبی یکی از بهترین‌های دنیا است


/////در حال تکمیل///

اردو تدارکاتی سنگاپور سخت بود

رهبر درباره اردو دو هفته ای تیم ملی در سنگاپور گفت: اردو سنگاپور بسیار سخت بود و تیم در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کند. مربی تیم سنگاپور هم صربستانی است که با  تاکتیک و تکنیک‌های روز دنیا آشنا است. تیم سنگاپور نسبت به قبل پیشرفت زیادی کرده بود چرا که در اردو‌های تدارکاتی زیادی شرکت کرده اند. تیم ملی  ما پس از بازی‌های آسیایی جاکارتا جوان‌تر شده است و در کنار این جوان گرایی پیشرفت خاص خودمان را داشتیم. در اردوی مشترک با این تیم در تمام بازی‌هایی که مقابل سنگاپور داشتیم به پیروزی دست یافتیم.در سنگاپور از تیم ما تست شوت گرفته شد که اساس این تست بر روی تمرکز، دقت و عکس العمل بود.   راه اندازی این تست در ایران بستگی به همت مسئولان دارد.

ملی پوش تیم ملی واترپلو درباره لیگ واترپلو اظهار کرد: امسال با تیم دانشگاه آزاد قرارداد بستم. سطح لیگ امسال به خاطر حضور تعداد زیاد ملی پوشان بالاست. پارسال ایران ۳ لژیونر داشت که امسال هر ۳ نفر  آن‌ها در لیگ ایران بازی می‌کنند. با وجود تیم پرسپولیس  طرفداران زیادی رو به رشته واترپلو آورده اند.


بیشتر بخوانید: چیریچ: نقاط ضعف بازیکنانم را شناسایی کردم/ در سنگاپور به اهداف برنامه ریزی شده دست یافتیم


انتهای پیام/

آخرین اخبار از تیم ملی واترپلو ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر