کد خبر: ۷۱۳۸۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
کد خبر : ۷۱۳۸۶۷۲
انصاری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما در ایران به خاطر ذات انقلاب باید پیش از گذشته از هر عاملی که باعث دلسردی و جدایی بین مردم می‌شود به طور جدی پرهیز کنیم.

باید از هر عاملی که باعث دلسردی و جدایی بین مردم می‌شود به طور جدی پرهیز کنیممجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به مناسبت هفته وحدت گفت: براساس روایات تاریخی، از روز دوازدهم الی هفدهم ربیع الاول را هفته وحدت نامگذاری کردند و این موضوع زمینه‌ای بود برای اینکه در سال‌های مختلف بعد از انقلاب، نشست‌های تخصصی میان علما و شخصیت‌های موثر در کشورهای اسلامی برگزار شود و همچنین آثار و برکات فراوانی هم داشت اما آن طور که شایسته این عنوان است، ما نتوانستیم از آن بهره‌برداری کنیم.

او اضافه کرد: به ویژه در شرایط کنونی که جهان اسلام بیش از هر زمان دیگر در معرض دشمنی دشمنان از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی است و آنها سعی می‌کنند با توطئه‌های گوناگون اختلاف قومی و مذهبی در کشورهای اسلامی ایجاد کنند و آن را توسعه دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنها برای مثال در سال‌های اخیر جریان‌های تفکیری از جمله داعش را راه‌اندازی کردند و به تعبیر حضرت امام(ره)، با ترویج اسلام آمریکایی به جنگ اسلام آمدند.

انصاری تاکید کرد: ما در ایران به خاطر ذات انقلاب و وحدت اسلامی باید پیش از گذشته اهتمام کنیم و از هر عاملی که باعث دلسردی و جدایی بین مردم می‌شود به طور جدی پرهیز کنیم. همچنین تمام احزاب، گروه ها و... با بهره‌گیری از روح و نور حضرت محمد(ص) عزمشان را برای وحدت و انسجام جذب کنند.


بیشتر بخوانید: وحدت از دیدگاه رهبری، مسئله‌ای استراتژیک و تکلیف است


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر