کد خبر: ۷۱۳۸۸۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
کد خبر : ۷۱۳۸۸۴۸

سرمربى تیم فوتبال المپیک ایران پس از تساوى برابر اندونزى گفت: هفت موقعیت مسلم گل زنى فقط در نیمه اول داشتیم که با بى دقتى از دست رفت.

در نیمه اول ٧ فرصت مسلم را هدر دادیمبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون فوتبال، حمید استیلى سرمربى تیم فوتبال المپیک ایران در نشست خبرى بعد از بازى مقابل اندونزى گفت: ابتدا از میزبانى فدراسیون فوتبال اندونزى تشکر مى کنم. در خصوص بازى فکر مى کنم ما در نیمه نخست عملکرد بهترى نسبت به حریف داشتیم، کاملا بر جریان بازى مسلط بودیم. هفت موقعیت مسلم گل زنى فقط در این نیمه داشتیم که با بى دقتى از دست رفت.

او ادامه داد: در مسابقات نهایى خلق این تعداد موقعیت آسان نیست و باید از این اشتباهات درس بگیریم، اگر نیمى از فرصت‌ها تبدیل به گل مى شد با نتیجه پرگل پیروز مى شدیم.


بیشتر بخوانید: تساوى تیم فوتبال المپیک ایران برابر اندونزى


سرمربى تیم امید اضافه کرد: ما سفر طولانى به بالى داشتیم همچنین پنج ساعت اختلاف ساعت با تهران و شرایط ویژه آب و هواى شرجى این منطقه از نظر بدنى فشار زیادى به تیم وارد کرد.

استیلی گفت: بچه‌ها به دلیل اختلاف ساعت شب قبل استراحت خوبى نداشتند و به همین دلیل در نیمه دوم افت کردیم و کاملا خسته بودیم. البته همه این مسائل براى من قانع کننده نیست و با وجود خستگى معتقدم نباید به حریف فرصت مى دادیم.

سرمربى تیم امید  در پایان اظهار کرد: امیدوارم با فرصتى که در پیش خواهیم داشت و با استراحت مناسب بازیکنان، در بازى بعد عملکرد واقعى خودمان را نمایش بدهیم و نتیجه لازم را کسب کنیم. البته اندونزى هم تیم بسیار خوب و سرعتى بود که چشم به ضد حملات داشت و از همین طریق موفق به گل زنى شد.

انتهای پیام/

اظهارات سرمربى تیم فوتبال المپیک پس از تساوى برابر اندونزى 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر