کد خبر: ۷۱۳۸۹۰۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
کد خبر : ۷۱۳۸۹۰۴
گروه : فارس » شیراز
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح:

سردار سرتیپ پاسدار محمد باقرزاده گفت: برخی از افراد در کشور اگر چه به صورت ظاهری ولایت فقیه را قبول دارند، ولی ایمان قلبی به ولایت ندارند که مردم باید تکلیف خودشان را با این افراد مشخص کنند.

برخی از افراد در پازل دشمن بازی می‌کنند/مردم در انتخابات هوشیار باشندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سردار سرتیپ پاسدار محمد باقرزاده در یادواره شهید علی شفاف نخستین بسیجی شهید شیراز و بزرگداشت شهدای بسیج این کلان‌شهر که توسط سپاه ناحیه ثارالله، با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد گفت: این شهید بزرگوار وقتی چشم دلش باز شد و همه چیز را شفاف دید در راه انجام تکلیف الهی، برای حضور در صحنه جنگ تردید نکرد.

او افزود: شهید شفاف، به صورت شفاف دید که فرصت‌ها هیچگاه به انسان نمی‌گوید تو در این فرصت موفق می‌شوی و باید راه را خودت تشخیص دهی، بنابراین این شهید و دیگر شهدا وقتی گنج درون را شناختند و فطرت ناب توحیدی را فهمیدند وارد جنگ شدند و تکلیف خود را انجام دادند.

سردار باقر زاده ادامه داد: برخی مواقع فکر می‌کنیم برد کردیم در این دنیا مانده‌ایم، اما همه باید این را هم بدانیم شهدا ضرر نکردند کسی ضرر کرده که خسارت به دینش زده شده باشد، شهدا از دینشان دفاع کرده و برای آن رفتند.

او با بیان اینکه وقتی جنگ پیش می‌آید عده‌ای وادادگان، گروهی عافیت‌طلبان و جمعی هم شهادت طلبان هستند، بیان کرد: گروه شهادت طلبان پناه گاه مردم هستند که برای دفاع از مردم سبقت می‌گیرند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح، افزود: اگر امروز شهدا عزت داردند بخاطر اطاعت از امام و عدم سرپیچی از فرمایشاتشان بود و در این راه با بینشی که داشتند به مشتاقان مرگ و شهادت تبدیل شده و پنجه در پنجه دشمن انداختند.

باقرزاده بیان کرد: روزانه صد‌ها عامل انحرافی مقابل آنان سبز می‌شد به جنگ نروند، اما این موانع بازدارند آنان را سست نکرد و غفلت نکردند.

او تاکید کرد: شهدا بصیرت، استقامت و شجاعت داشتند و کسی نمی‌تواند ادعا کند شهدا باختند، امروز نیز پیام رسانی شهدا و ادامه راه آنان تکلیف همگانی است.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود به تاکید بر اینکه امروز نباید فریب ظاهر و رفتار برخی از افراد را در کشور خورد، گفت: متاسفانه این افراد در پازل دشمن بازی می‌کنند و دنبال استقامت فرهنگی و مقاومتی نیستند و تنفس می‌گیرند تا فضا باز شود و از این فرصت استفاده کنند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: برخی از این افراد اگر چه به صورت ظاهری ولایت فقیه را قبول دارند، ولی ایمان قلبی به ولایت ندارند که مردم باید تکلیف خودشان را با این افراد در عرصه‌های مختلف به ویژه انتخابات مشخص کنند.

باقرزاده همچنین به موضوع جاماندگان اربعین اشاره کرد و تصریح کرد: ما جا ماندگان اربعین نداریم و باید این در کشور اصلاح شود و بگوییم مشتاقان اربعین، چون این شوق با حرکت دل است.

باقرزاده به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: این مهم نه بوییدنی، نه خوردنی و نه دیدنی است، بلکه گام است که باید برداریم و در واقع راه سبیل روشن است که در این راه حرکت کنیم.

او بیان کرد: اگر گام دوم را ره شهدا می‌دانیم باید عملی شود و فریب خناسان و دشمنان را نخوریم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: برای اجرای گام دوم انقلاب باید عقل، ادراک و نحوه اندیشه را بالا برد و متوقف نشویم.

باقرزاده تاکید کرد: باید برای پیش بردن انقلاب نحوه فکر کردن را بیاموزیم، نباید مثل فضای مجازی بدون فکر کردن هر چیزی را به اشتراک بگذاریم.

این یادگار دفاع مقدس خاطرنشان کرد: برخی تلاش می‌کنند ما را وارد دو قطبی سازش و جنگ بکنند و فکر می‌کنند آقا و صاحب نداریم و ناتوان هستیم این خدایی که در انقلاب، جنگ و پس از آن ما را یاری کرد در ادامه نیز یاری می‌کند و به خوبی می‌تواند خدایی کند.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/م

بزرگداشت شهدای بسیج در شیراز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر