کد خبر: ۷۱۳۹۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
کد خبر : ۷۱۳۹۶۷۴

ستاره ایرانی تیم فوتبال آمیان فرانسه علیه جریمه نقدی از دادگاه داوری ورزش (CAS) درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،  در حالی که برخی از رسانه‌های داخلی کشورمان به نقل از فرانس فوتبال از نصف شدن جریمه ۴ میلیون یورویی سامان قدوس بخاطر فسخ یک جانبه قرارداد با هوئسکا خبر داده اند، اما اصل ماجرا چیز دیگری است.

در خبر این نشریه معتبر فرانسوی آمده است؛ سامان قدوس که بخاطر شکایت هوئسکا، از سوی فیفا تا پایان ژانویه از حضور در بازی‌های رسمی محروم است از دادگاه داوری ورزش (CAS) درخواست تجدید نظر خواهد کرد، اما فقط برای جریمه ۴ میلیون یورویی که باید با باشگاه سابقش یعنی اوسترشوند به طورمشترک آن را پرداخت کند. (نه بخاطر محرومیتش)

فرانس فوتبال در ادامه می‌افزاید سامان قدوس از ۱۷ اوت، هفته دوم لیگ ۱ فرانسه، در رقابت رسمی حاضر نشده است، اما هافبک تهاجمی آمیان هم اکنون خارج از زمین می‌جنگد. در اواخر ماه اوت، بازیکن ملی پوش ایران (۲۶ سال) از سوی فیفا به ۴ ماه (تا ژانویه) محرومیت محکوم شد، همچنین فیفا این بازیکن و اوسترشوند، باشگاه سابق سوئدی او را نیز به خاطر فسخ انتقالش به هوئسکا (اسپانیا) در تابستان سال ۲۰۱۸، به پرداخت مبلغ ۴ یورو محکوم کرد.

این بازیکن آمیان، همیشه در تمرینات باشگاه خود حضور دارد، صبورانه برای پایان محرومیتش انتظار می‌کشد، تصمیم گرفته است که بخاطر مجازات مالی از دادگاه داوری ورزش درخواست تجدید نظر کند.

در این پرونده، اوسترشوند هم از فعالیت در دو پنجره نقل و انتقالات محروم شده است. سامان قدوس تاکنون ۱۲ مسابقه در تمامی رقابت‌ها را از دست داده است.


بیشتر بخوانید: 

پیروزی خفیف یاران قدوس / برد لیون و آنژه مقابل حریفان

 لیل با برد پرگل به رتبه سوم رسید


انتهای پیام/

جریمه قدوس نصف نشده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر