کد خبر: ۷۱۳۹۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
کد خبر : ۷۱۳۹۸۰۷
سرهنگ ملکوتی خبر داد؛

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن(ع) از درگیری ۶ شرور و مصدومیت ۲ تن از شهروندان خبر داد.

*اشرار محله امام زاده حسن (ع) دستگیر شدندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد رضا ملکوتی رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن(ع) بیان داشت: وقوع یک فقره درگیری بین ۸ مرد جوان در محدوده خیابان عارف قزوینی و خیابان عبید زاکانی از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی به کلانتری امامزاده حسن(ع) اعلام شد که شهروندان در تماس‌های تلفنی اظهار داشتند که ۶ شرور، ۲ تن از شهروندان را مورد ضرب و جرح قرار داده و پس از زخمی کردن آن‌ها از محل گریخته اند.

رئیس کلانتری با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم مبنی بر حضور عوامل اورژانس در محل نیز انجام شد، گفت: تیم عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با حضور ماموران در محل تحقیقات پلیسی در خصوص شرح ما وقع انجام و بلافاصله هر ۲ مصدوم برای ارائه خدمات درمانی به نزدیکرین بیمارستان منتقل شدند.


بیشتر بخوانید: عاملان نزاع دسته جمعی در شهر ری دستگیر شدند


وی عنوان کرد: تحقیقات اولیه نشان از این داشت: ۲ تن از متهمان با گذاشتن پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام از مصدومان برای درگیری دعوت کرده اند.

کلانتر محله امام زاده حسن(ع) با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی چهره ۴ تن از افراد شرور شناسایی شد و به دست آمد که هر ۴ متهم پیش‌تر سابقه درگیری و شرارت دارند، گفت: مخفیگاه متهمان تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.

ملکوتی بیان کرد: در ۶ عملیات منسجم و مستقل هر ۶ شرور دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات پلیسی به کلانتری منتقل شدند.

رئیس کلانتری افزود: پس از تحقیقات تکمیلی متهمان با صدور قرار ده میلیارد ریالی با دستور قضائی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

دستگیری ۶ شرور محله امامزاده حسن (ع)

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر