کد خبر: ۷۱۳۹۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
کد خبر : ۷۱۳۹۹۱۸

دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران و نایب رئیس خانه احزاب ایران پس از انتخاب به عنوان نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، از دبیران کل احزاب سراسر کشور و فعالان سیاسی، حزبی و رسانه‌ای تشکر کرد.

حشمتیانبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‎های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، نایب رئیس خانه احزاب ایران، رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران، پس از انتخاب با رای قاطع احزاب ملی به عنوان نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، طی پیامی ضمن تشکر از دبیران کل احزاب سراسر کشور و فعالان سیاسی، حزبی و رسانه‌ای، بر تلاش برای گسترده‌تر شدن هرچه بیشتر تحزب در کشور تاکید کرد.


بیشتر بخوانید: حشمتیان نماینده دبیران احزاب ملی در کمیسیون ماده ١٠ شد


در متن پیام تشکر قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران آمده است:

با سپاسگزاری بدرگاه ایزدمنان و باسپاس از محضر حضرت ولی عصر (عج) و روح بلند رهبر فقید و بنیانگدار انقلاب و شهدای سربلند میهن و با درود به مقام معظم رهبری و فرزانه انقلاب اسلامی و همچنین سپاس و تشکر ازدولت تدبیر وامیدو همراهی وزرات کشور با احزاب.

اکنون که احزاب ملی کشوربه استنادقانون احزاب،دریک انتخابات سالم ورقابت سنگین، نمایندگی وعضویت احزاب ملی را درکمیسیون ماده ۱۰، احزاب به بنده سپردند.

خرسندم که فضایی درکشور بوجود امده که تفکرمستقلین واعتدالگرایان که در گذشته عده ای در کشور از بردن نام این جریان هراس داشتند.به جریانی گسترده واثرگذار تبدیل گردیده که دررقابتهای بزرگ درکشورخوش درخشیده، ازجمله

۱) کسب رای اول درانتخابات مجمع عمومی احراب در سال ۱۳۹۴

۲) افتخارریاست ونایب رییسی اول ودوم درطول دوره سه ساله شورای مرکزی دوره ششم خانه احزاب ایران.

۳) کسب بالاترین رای مرحله اول احزاب ملی درانتخابات تعیین نماینده احزاب درکمیسیون ماده ۱۰ احزاب وتساوی رای درمرحله دوم این انتخابات درسال۱۳۹۶ وهمچنین کسب رای اولی احزاب استانی جهت حضور درکمیسیون ماده ۱۰ احزاب.

و در نهایت در تاریخ ۲۱، آبان ۱۳۹۸ هر دو کرسی عضویت در کمیسیون ماده ۱۰، احزاب اعم از ملی و استانی به جریان مستقلین واعتدالگرایان رسید.

اکنون که این سربازاسلام و وطن باتلاش گسترده وهمراهی احزاب مستقل واعتدالگرا درمرحله اول ودوم وبا حمایت احزاب اصولگرا وتعدادی احزاب اصلاح طلب درمرحله دوم بعنوان خادم احزاب کشورامانت دار کرسی عضویت درکمیسیون ماده ۱۰احزاب،شده‌ام.

برخود لازم می‌دانم که از تمام احزاب کشور (اصوالگرایان، اصلاح طلبان، مستقلین و اعتدالگرایان) به ویژه احزاب مستقل و اعتدالگرا به صورت خاص و احزاب اصولگرا و آن دسته از احزاب اصلاح طلب که در روز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ با رأی قاطع خود، بنده را انتخاب کردند، قدردانی و تشکر کنم.

امید آن دارم که باهمراهی تمامی مردم عزیز ایران اسلامی ودولت محترم وقوای دیگر و شورای مرکزی خانه احزاب ایران وجبهه مستقلین واعتدالگرایان ایران، بتوانیم درارتقا، جایگاه احزاب به جایگاه واقعی خود تلاش ومثمرثمربوده و باهمراهی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، انشاالله طرحی راتهیه نماییم تا نمایندگان احزاب درکمیسیون ماده ۱۰، احزاب باحق رای درجلسات شرکت کنند. *دراین راستا دست یاری و کمک را بسوی رهبربزرگوارمان و سران محترم قوا دراز مینمایم و امیددارم تا باراهنمایی تمامی دبیران کل محترم احزاب سراسر کشور بویژه اعضای محترم شورای مرکزی خانه احزاب ایران وفراکسیون مستقلین واعتدالگرایان وجبهه مستقلین واعتدالگرایان و جبهه پیشرفت ورفاه پاسدار ارزش ها و حرمت های انقلاب وشهدا باشیم و ثابت کنیم که نسل سوم و چهارم انقلاب همراه وهمسوباماو ظرفیت بالای اعتماد نسل اول را دارند و هر قدم اعتماد و اعتقاد به توانمندی و تعهد، ده ها قدم از همدلی و همراهی و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال دارد.

درخاتمه ضمن سپاس مجدد از همه دبیران کل محترمی که همراهی داشته ودارند.وظیفه حودمیدانم تاصمیمانه ازبرگزار کنندگان انتخابات در مجموعه معاونت سیاسی وزارت کشور وهیات نظارت برانتخابات کمیسیون ماده ۱۰، احزاب وهیآت رییسه برگزار کنندگان انتخابات
قدردانی وتشکرنمایم.

با امید و توکل به خداوند متعال
با احترام قدرتعلی حشمتیان
خادم احزاب کشور
چهارشنبه۲۲ آبان ۱۳۹۸

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر