کد خبر: ۷۱۴۰۵۷۸
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
کد خبر : ۷۱۴۰۵۷۸
گروه : یزد » یزد
امام جمعه موقت یزد:

امام جمعه موقت یزد با ابراز رضایت از سرعت گرفتن برخورد با مفسدان اقتصادی در قوه قضاییه، نسبت به دوقطبی سازی در جامعه هشدار داد.

به گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،  آیت الله مدرسی امام جمعه موقت یزد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با ابراز خرسندی ا مبارزه ز مبارزه با مفاسد اقتصادی سرعت خوبی گرفته است، گفت: امیدواریم کسانیکه متصدی این امر هستند مسیر حق را در زدودن مفاسد، اختلاس‌ها و رشوه‌ها با صلابت و قدرت و با رعایت موازین قانونی و شرعی بپیمایند.

او افزود: اگر با کفار و دشمنان خود پیمانی بستید و آن‌ها به عهد خود عمل نکردند شما هم مقابله به مثل کنید و عمل نکنید.

خطیب نماز جمعه یزد افزود: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود و این در حالی است که ما تاکنون چند بار گزیده شده ایم و امیدورایم خداوند متعال همه ما را بیدار کند و ملت و دولت به وظایف خودشان عمل کنند.

عضو فق‌های شورای نگهبان قانون اساسی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد : بعضی‌ها در صدد هستند تا التهابات کاذبی در جامعه ایجاد کنند و جامعه را دو قطبی کنند.

امام جمعه موقت یزد در توضیح این بخش از مطالب خود، افزود: یکی از شگرد‌های سیاستمداران حرفه‌ای دنیا برای رسیدن به مقاصد سیاسی و اجتماعی خود دوقطبی کردن جامعه و قراردادن مردم در برابر یکدیگر است تا به اصطلاح بتوانند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

او گفت: فقط کسانی می‌توانند مشکلات جامعه را جل کنند که عالم، شجاع، امین، مدبر و متدین باشند.

آیت الله مدرسی افزود: شورای نگهبان کف صلاحیت‌ها را تائید می‌کند و مردم با هوشیاری باید افرادی را انتخاب کنند که سقف صلاحیت را داشته باشند و بتواند مشکلات جامعه را حل کند.

او تصریح کرد: شورای نگهبان به لطف الهی با صلابت قانون را اجرا خواهد کرد.

امام جمعه موقت یزد در ادامه ضمن تبریک میلاد حضرت ختمی مرتبت حضرت محمدمصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) ، افزود: از ابتدای خلقت وجود مبارک رسول اکرم برکت بود و همه عالم به خاطر حضرت خلق شده است.

آیت الله مدرسی عنوان کرد: تولد حضرت محمد (ص) رمز توحید و پایان اتش پرستی در جامعه بود.

انتهای پیام/ی

خطبه های نماز جمعه یزد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر