کد خبر: ۷۱۴۰۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
کد خبر : ۷۱۴۰۸۳۷

در یکی از خیابان‌های نیویورک، خودرو بی‌ام‌و از مسیر خود خارج شده و پس از برخورد با یک پدر و پسر، فرار کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، رهگذران خیابان ۱۱۲ غربی شهر نیویورک در ساعت ۳:۴۵ دقیقه عصر، شاهد وقوع یک تصادف دردناک بودند، راننده بی‌ملاحضه بی‌ام‌و سفید رنگ، با بی‌احتیاطی در حال عبور از این خیابان بود که از مسیر خود به داخل پیاده‌رو منحرف شد. در همان لحظه یک پدر و پسر در حال عبور از پیاده‌رو بودند که خودرو بی‌ام‌و به شدت با هر دو نفر برخورد کرد و آن‌ها را به ورودی در یک ساختمان کوبید.

در تصاویر علت منحرف شدن خودرو بی‌ام‌و از مسیر مشخص نیست، اما ناجوانمردی راننده و سرنشینان این خودرو کاملا مشخص است. با وجود این که آن‌ها با یک پدر پسر برخورد کرده بودند، به جای کمک به مصدومان، پا به فرار گذاشتند. در تصاویر مشخص است که پس از تصادف راننده مشکی پوش و همراه او با لباس قرمز از خودرو پیاده شده و وضع نامناسب پدر و پسر را مشاهده کردند، در عین حال به جای کمک به خودرو برگشته و پا به فرار گذاشتند، البته در هنگام برگشت مرد قرمز پوش پشت فرمان می‌نشیند.

راننده بی‌ام‌و پس از زیر گرفتن پدر و پسر خردسالش، پا به فرار گذاشت + فیلم

پس از تصادف حال پدر خیلی مساعد نبوده و به علت برخورد با محافظ میله‌ای ورودی درب ساختمان از چند ناحیه از جمله گلو، دچار بریدگی و جراحت شد. او در حال حاضر در بیمارستان به سر می‌برد و مراحل درمان خود را پشت‌سر می‌گذارد. اما پسر او که ۸ سال بیشتر ندارد، در وضع بهتری قرار دارد.

به گفته پلیس این دو نفر هنوز دستگیر نشدند، پلیس نیویورک احتمال می‌دهد که این اتفاق یک سوءقصد یا حمله برنامه‌ریزی شده باشد، زیرا خودرو بدون دلیل از مسیر منحرف شده و مستقیما با پدر و پسر برخورد می‌کند. تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

تصادف خودرو بی‌ام‌و با یک پدر و پسر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر