کد خبر: ۷۱۴۱۰۹۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
کد خبر : ۷۱۴۱۰۹۱
مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد:

عطایی گفت: ما در مدیریت شهری تمام دستورالعمل‌ها و برنامه ریزی‌های لازم را برای نقاط برف گیر حساس پایتخت انجام دادیم.

برف امروز نیاز به ماشین آلات سنگین برف روبی ندارد/ خدا کند برف بیشتر ببارداصغر عطایی مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین اقدام‌های مدیریت شهری برای بارش برف امروز پایتخت گفت: بارش برف از دو ساعت گذشته در مناطق شمالی و شمال غرب تهران آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر بارش‌ها مربوط به مناطق کوهپایه‌ای تهران است، افزود: ما نه تنها در زمان بارش‌ها، بلکه در طول سال تمام تمهیدات خود را برای مدیریت بارش‌ها به کار گرفته‌ایم و بر اساس دستورالعمل برنامه‌ریزی‌های مشخصی در نقاط حساس پایتخت طراحی شده است.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه بارش برف پاییز‌ی در تهران به صورت یک باره نبوده است، گفت: حجم برف امروز به اندازه‌ای نیست که ما بخواهیم از ماشین آلات سنگین برای برف روبی استفاده کنیم و امیدواریم که حجم بارش برف در پایتخت افزایش یابد، زیرا شهرداری تهران آمادگی کامل برای مدیریت آن را دارد.


بیشتر بخوانید: بارش برف تهران را قفل کرد/ شهرداری تهران غافلگیر شد


عطایی ادامه داد: ما در شهرداری تهران به اندازه کافی پیش بینی شن، نمک و محلول را برای جلوگیری از لغزندگی معابر و برف ماندگی انجام دادیم و به نظر من مشکلی بابت انسداد معابر پایتخت به دلیل برف وجود نداشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه سطح بارش‌ها از ۴۸ ساعت آینده افزایش پیدا می‌کند، گفت: با همکاری‌های انجام شده بین نواحی ۲۲ گانه پایتخت این آ‌مادگی وجود دارد که خدمات و نیرو از دیگر مناطق به مناطق برف گیر ارسال شود.

انتهای پیام/

اقدامات شهرداری تهران برای برف روبی خیابان‌های پایتخت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر